lak evermatt grafit | dub dymový

Výhľad na dokonalosť.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt grafit | dub dymový

Byt na pražských Vinohradoch je majiteľov splnený sen. je radosť tu žiť a nechať sa unášať perspektívou aj pohľadmi navôkol. Pre Sykoru bola radosť pridať tomuto priestoru nový rozmer – prepojiť mágiu dizajnu s praktickými funkciami pre každodenné využitie. Perfektný byt si zaslúži perfektný interiér. Iba tak sa spoja obe dôležité stránky dohromady. Jedinečná atmosféra miesta a požadovaný životný štýl. Aj tentokrát sa to dokonale podarilo.

Aj tmavé tóny môžu dodať svetlo

Práve kvôli množstvu svetla, ktoré prichádza do bytu z veľkorysej presklenej plochy sa Sykora rozhodol pre tmavý variant kuchynskej linky. Na lakovaných dvierkach je použitý čierny grafit s bezodtlačkovou povrchovou úpravou evermatt. Okrem exkluzívneho vzhľadu ponúka aj dlhú životnosť a odolnosť. Vo varnej zóne, jedálni aj obývačke sú aplikované materiály z dyhy dub dymový – zjednocuje interiér a zároveň mu dodáva nádych domácej exotickosti. Ako keby ste sa vznášali nad plážou, a pritom si užívali pohodlie svojej sedačky. Tmavé odtiene pokračujú aj na pracovnej doske, ktorá je v prevedení Silestone Negro Tebas v mate. Totožný materiál je zároveň za umývacou zónou.

 

Keď je všetko na svojom mieste

Kuchynskú zostavu tvoria vysoké skrine pre uskladnenie potravín. V ľavej časti sa nachádza monoklimatická chladnička doplnená samostatnou mrazničkou s vinotékou. Na ňu nadväzuje rúra na pečenie a ďalší úložný priestor. Všetko je preto po ruke. Aby sa zostava prevzdušnila, sú v nej pridané sklenené skrinky a pre varnú časť vyčlenený ostrovček s indukčnou doskou s integrovaným odsávačom. Ostrovček je zakončený masívnym barom z orechu, ktorý prirodzene oddeľuje aj spojuje kuchynskú a obývaciu časť.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov