lak evermatt grafit | dub cognac

Spokojnosť bez hraníc.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt grafit | dub cognac

Keď ste z niečoho unesený, prečo si to nedopriať opakovane? Majiteľ tohto apartmánu si najskôr zariadil kuchyňu Sykora a postupne svoje požiadavky rozšíril na kompletný interiér. Ako sám hovorí, bol nadšený hneď dvakrát. Zo samotnej kvality a z toho, že Sykora robí nie len kuchynské zostavy, ale dokáže nápadito a v špičkovom dizajne zariadiť celý byt. Inšpirujte sa zariadením tohto interiéru.

 

Bývanie ako sen

Hlavným motívom dizajnového riešenia sa stal dekór dreva v prevedení Dub Cognac kombinovaný s laminom. Postupuje všetkými miestnosťami a pôsobí ako spojovací prvok aj poznávacie znamenie. Sivá farba tu premyslene strieda čiernu a všetko dopĺňa biela stierka. Pozornosť je venovaná každému detailu, takže v čiernej verzii je i monoklimatická chladnička s mrazničkou. Čistá harmónia a luxus.

 

Pôdorys plný úžitku

Zostava pracuje s dvojdielnym pôdorysom, kde jednu časť tvorí blok vysokých skriniek a umývacie centrum a druhú veľkorysý ostrovček. Medzi nimi je množstvo manévrovacieho priestoru, v ktorom má majiteľ všetko krásne po ruke. Použité skrinky v dekóre Black Graphite Evermatt doplňuje zástena z čierneho skla a úchytku Pure. Umývacia zóona v rohu obsahuje drez s drtičom a horný box na hrnčeky či tanieriky. Horná skrinka je dômyselne podsvietená LED osvetlením.

 

Potravinová skrinka ako bonus

Do vysokých skriniek pri stene sú zabudované spotrebiče, mikrovlnná a teplovzdušná rúra sa nachádzajú v ideálne dostupnej výške vedľa seba. Pod nimi i nad nimi sú potom veľké zásuvky. Do boku kuchyne sú naviac nainštalovaná samostatná potravinová skrinka, s ktorou susedia ďalšie otvorené úložné priestory. 

Stredobod smart domácnosti

Ostrovček nesie pracovnú dosku Betón Pearle Gray, ktorá ponúka komfort, elegantný vzhľad a mimoriadnu odolnosť. Do prednej časti solitéru, smerom k jedálenskému stolu, je včlenená nika Dub Cognac. Zhora na všetko dohliada luxusný digestor. Je súčasťou smart riešenia celej domácnosti, ktorá umožňuje ovládanie na diaľky s automatických nastavením a ďalšími režimami.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov