lak evermatt grafit | dub cognac

Domov je kuchyňa, kuchyňa je domov.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt grafit | dub cognac

Keď je stredom našich životov domov, centrom vášho domova je kuchyňa. V prípade tejto realizácie to platí nie len prenesene, ale aj doslova. Zostava je umiestnená do reálneho stredu stavby a je tak dokonalým spojovacím prvom interiéru aj potrieb všetkých členov domácnosti. 

Otvorená rodinnej pohode

Dizajnovo sa táto moderná kuchyňa opiera o myšlienku dialógu a vzájomnosti. Jej hlavná časť s vysokými skriňami  spotrebičovým centrom vedie pozdĺž jednej zo stien haly; priamo oproti sa potom nachádza celosklenená stena s perfektným výhľadom do záhrady.

V pohľadovej úrovni je naviac do zostavy umiestnený predsunutý ostrovček, vďaka ktorému ešte viac vynikol otvorený pôdorys a vareniu ani komunikácii tu niť nebráni.

V rytme života

Ostrovček s výkonnou varnou doskou v rytme vzájomnej komunikácie pokračuje. Na jeho tmavú pracovnú plochu v prevedení Pietra Dark nadväzujú biele lesklé zásuvky a komfortné barové posedenie. Zhora sem stropným svetlom prúdi veľa prirodzeného denného svetla a priestor si tak udržuje svoju iskru.

Moderná a praktická zároveň

Inovatívne riešenia v kuchyni zastupujú tiež vybrané spotrebiče. Rozmerná monoklimatická chladnička a rovnako veľká mraznička ponúka dostatok priestoru aj pre početnú rodinu, zatiaľ čo rúra Siemens poskytuje nespočetne veľa možností pre kuchársku fantáziu.

Dokonalosť v každom ohľade

Na priznanú betónovú stierku stropu a nekonečnou šedou podlahou reaguje aj výber farebnosti kuchynských skriniek. Dub Cognac v zapustených častiach dopĺňa elegantné hladivé prvky plochy Evermatt Black Graphite.

Vďaka použitému laku lúče slnka neodhalia na povrchu kuchyne jediný odtlačok. Štýlovosť riešenia podčiarkujú čierne Top úchytky a precízne geometrické rozmiestnenie jednotlivých skriniek.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov