lak evermatt čierna | dub antic brown

Raz, dva, tri Sykora

Úvod / Kuchyne / lak evermatt čierna | dub antic brown

Najlepším odporúčaním sú vlastné skúsenosti. Táto zostava je už treťou kuchyňou Sykora, ktorú v rodine majiteľov majú – a my veríme, že spokojnosť zavládne aj tentokrát. Opäť sa skombinovali prvotriedne materiály, špičkový dizajn a dokonalé spracovanie. Tmavé kuchyne s motívom dreva sú v dnešných dňoch veľkým trendom, no zároveň dokonale nadčasové.

Vzdušná a pritom útulná

V tomto prípade sa jedná o zostavu používajúcu dva typy dreveného dekóru. Elegantným striedaním tmavého dubu Cognac so svetlejšími plochami Dubu Antic Brown sa celý priestor odľahčil. Dvierka v prevedení Evermatt Čierna s úchytkami Exclusive dodávajú riešeniu punc výnimočného luxus. Rovnako tak zapojenie barového ostrovčeka do jedného kompaktného celku bolo premysleným ťahom, ktorého výsledok je, že kuchyňa pôsobí vzdušne a zároveň majestátne.

Priestor na všetko, len nie na priemernosť

Na kratších póloch zostavy pri stene sa nachádza varná zóna s čiernym odsávačom s reflektorovým osvetlením. Oproti je umiestnená stena so spotrebičmi s mikrovlnnou rúrou a rúrou na pečenie. Priestor medzi nimi vypĺňa umývacie a prípravné centrum s hornými boxami, vrátane preskleného kabinetu na poháre. Skrinky v ľavom hornom rohu majú nápadité klavírové otváranie. Na pracovnú dosku bola zvolená prémiová žula. V pravej časti je zostava doladená dvomi vysokými potravinovými skrinkami, čo len podčiarkuje mimoriadne veľkorysí úložný priestor, ktorý kuchyňa svojim užívateľom ponúka.

Barový ostrovček aj s vinotékou

Pokiaľ ide o barový ostrovček, ten disponuje z jednej strany dlhými výsuvnými šuplíkmi, zatiaľ čo z druhej strany má vstavanú vinotéku a je doplnený tromi barovými stoličkami. Napravo od ostrovčeka sú nainštalované presklené posuvné dvere, ktoré v prípade potreby oddeľujú kuchyňu od obývačky. Jednoducho sa vytiahnu, alebo sa naopak nenápadne zasunú za kuchynské skrinky.

 

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov