lak evermatt antracit | pietra dark

S úsmevom v každom kútiku.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt antracit | pietra dark

Náš byt je náš svet. Všetko by tu malo fungovať v náš prospech a podľa našich predstáv. Od prvého pohľadu ráno po finálny dotyk večer – doma by malo byť krásne a príjemne. Špičkový interiér, ktorý vám predstavujeme, je presne takýto. Dovedený do detailu, aby plnil každé prianie svojich majiteľov. Je kompletne vybavený nábytkom značky Sykora. Nielen v kuchyni, ale v každom kúte. Kuchyňa je synonymom elegancie a luxusu, pričom nezaostáva vo funkčnosti.

Tmavá kuchyňa, ktorá rozjasní deň

Kuchyňa je stredobodom celého bytu. Obsahuje rohovú zostavu a priestranný ostrovček. Všetko v tmavom prevedení Evermatt Antracit. Pod spotrebičmi sa nachádza praktický kontajner so zásuvkovým systémom pre odloženie plechov na pečenie alebo objemnejších hrncov. Riad je možné umiestniť tiež priamo do ostrovčeka. Obsahuje totiž zásuvky s tichým dojazdom a plným výsuvom. Veľmi komfortná je aj vysoká rohová skrinka.

Spotrebiče netreba podceniť

Kvalitné spotrebiče sú neodmysliteľnou súčasťou kuchyne. Majitelia si nemôžu vynachváliť obrovskú chladničku, ktorá sa elegantne ukrýva v zostave, takže neruší, iba perfektne slúži, keď príde jej chvíľa. Vo varnej časti na ostrovčeku sa nachádza varná doska AEG.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov