lak evermatt antracit | dub kartáčovaný

Spojenie toho najlepšieho z prírody i ľudskej mysle.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt antracit | dub kartáčovaný

Ako si predstavujete svoje vysnívané bývanie vy? Množstvo ľudí by odpovedalo, že vo vnútri štyroch stien túži po dotyku prírody – po vôni dreva, neobmedzenému výhľadu do kopcov a životodarnej energii stromov. V prípade tejto realizácie sa to všetko krásne zišlo. Už samotný dom je dokonalou ukážkou harmónie medzi najnovšími technológiami a dlhoročnému odkazu tam vonku. Je postavený na šikmých pilieroch zapustených hlboko do zeme a vybavený obrovskými sklenenými priehľadmi z každej miestnosti. Na toto bývanie je radosť pozrieť.

Dub so žulou, krása s výkonom

Vzdušnosť a príroda boli v tejto kuchyni hlavnými motívmi. Kuchyňa v sebe zahŕňa prvotriedne materiály, v ktorých sa odráža pôvab kartáčovanej dubovej dyhy, na ktorú prirodzene nadväzujú čierne lakované dvierka v prevedení Evermatt Antracit. Celé je to doplnené tmavou žulovou doskou Nero Zimbabwe s povrchovou úpravou patinato, sklenenou zástenou pod hornými skrinkami a neviditeľnými úchytkami Exclusive. Tento pôsobivý kontrast dodáva miestnosti hrejivú dynamiku. Dôstojnosť dreva sa tu premyslene kombinuje s dizajnovým minimalizmom. 

Úžasná zvonku aj zvnútra

Skvele vyzerá a úžasne sa používa. Zostava disponuje veľkorysým úložným priestorom – vďaka potravinovým skrinkám so skrytými zásuvkami  majú majitelia všetko, čo potrebujú, rýchlo a pohodlne po ruke. Ďalšie úložné miesto ponúkajú zásuvky v spodných skrinkách alebo rezervoár v ostrovčeku. Ten slúži ako pracovná a servírovacia plocha. V tejto kuchyni je priestor pre všetko, len nie pre kompromis v kvalite.

Zľahka sa dotknúť, naplno užívať

V kuchyni sú inštalované smart spotrebiče Siemens. Nechýba monoklimatická chladnička Liebherr, kam pribudla tiež dvojzónová vinotéka. Stačí sa jej dotknúť, a sama sa otvorí. V pracovnej doske sú zapustené diaľkové spínače svetiel a žalúzii, ktoré sa dajú ovládať aj hlasom. Majitelia majú tri mačky a psa. Kvôli nim je pod drezom snímač, ktorý štvornohí maznáčikovia aktivujú pohybom labky a z kohútika sa im pustí voda. Skrátka idylka, pre zvieratá aj pre ich pánov.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov