lak evermatt antracit | brown marble

Malá kuchyňa, no vo veľkom štýle.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt antracit | brown marble

Známy bonmot tvrdí, že na veľkosti nezáleží. Súhlasme – nejde o to, koľko metrov štvorcových máte, ale ako nápadito s nimi naložíte. V tomto prípade sa daný priestor využil na maximum a z obmedzenej metráže sa stala dizajnová a praktická úžitková plocha.

 

 

Zostava v plnej paráde

Kuchyňa je premyslene osadená spotrebičmi značky AEG – napríklad teplovzdušná rúra je menších rozmerov, takže sa vedľa nej vošla aj vertikálna skrinka vybavená výsuvom. Potrebné suroviny sú tak pri varení hneď poruke. Nad varnou zónou je umiestnený výsuvný odsávač. Ešte nad ním sa nachádza horný box špeciálne dizajnovaný na drobné predmety a ingrediencie – ako koreničky, dózy alebo čaje. Na opačnom póle, nad umývacím centrom, našla svoje miesto ďalšia vychytávka.

Praktický Evermatt, neprehliadnuteľný Antracit

Hlavný priestor bytu, ktorý má slúžiť ako nájomné bývanie, patrí kuchyni prepojenej s obývačkou. Pre kuchynskú zostavu bola vybraná tmavá antracitová farba – nevšedná pre oko a zároveň komfortná pre každodenné užívanie. Povrch dvierok je nalakovaný matným Evermattom, ktorý dvere chráni pred odtlačkami prstov. Lakované sú tiež stredové police vo farbe Light Grey. Pracovná doska a obklad sú z vysokotlakového laminátu v prevedení Brown Marble.

Odkvapový systém

Horná skrinka obsahuje moderný odkvapový systém. Oceníte ho zakaždým, keď sa vám nechce čakať, až umývačka dokončí umývanie vášho obľúbeného hrnčeku na kávu. Z bokov zostavu rámujú chladnička s mrazničkou a vysoká potravinová skrinka s nastaviteľnými policami.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov