lak evermatt alpská biela | orech americký

Kuchyňa, v ktorej sa každý deň mení na zážitok.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt alpská biela | orech americký

Zanechá vo vás stopu. Ale váš odtlačok sa na nej neudrží. Táto realizácia je jednou z tých, ktorá vám zostane v hlave ešte dlho. Výber špičkových dizajnov a materiálov zaručí, že jej krása nevybledne ani časom. Predstavujeme kuchyňu Exclusive v prevedení Evermatt alpská biela. 

 

Noblesa, premyslenosť a pokoj. V ľubovoľnom poradí.

Luxusná novostavba a v nej rohová kuchynská zostava kombinujúca snehobiele lakované plochy s 3D orechovou dyhou Noble. Ako keď sa na čokoládový preliv znáša jemný cukor. V tejto kuchyni si skutočne pripadáte ako v labužníctve dizajnu. Nadčasové línie, jednoduchá, ale o to pôsobivejšia elegancia a funkčnosť, ktorá vás pohladí. Naviac vybavená lakom evermatt, ktorý zabraňuje odtlačkom prstov.

Sila prírody, um dizajnérov

Presné miery drevených prekladov, lakovaných dvierok a žulových textúr oživujú každý centimeter plochy a prepájajú ho do kompaktného, žijúceho celku. Pracovná doska so zemitou tmavou žulou Nero Zimbabwe je doplnená okázalejším variantom žuly Fusion Black na pohľadové časti v hale. Výrazná kresba v spojení s lúčmi svetla z presklených stien priestor doslova nadnáša. Krásny interiér plný krásnych zážitkov. 

Kompaktná

Oddelený ostrovček s varnou doskou s integrovaným odsávačom, vstavaná vinotéka, horné skrinky s čiernym sklom a vnútorným osvetlením alebo smart parná a kompaktná rúra či ohrevná zásuvka vo vysokých skrinkách. V tejto kuchyni nie je nič nechané náhode.

Vybrané menu – od kuchára aj od dizajnéra

Kuchyňa Sykora obsahuje všetko, na čo si len pomyslíte. Plus čokoľvek, čo si budete želať zajtra. Pretože táto zostava je ako šéfkuchárovo menu. Každý nový chod vám prinesie ďalšie príjemné prekvapenia.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov