Lak Antracit Evermatt | dub straight

Zladená s celým interiérom

Úvod / Kuchyne / Lak Antracit Evermatt | dub straight

Predstavujeme realizáciu kuchyne Sykora pre mladú slečnu ktorá si želala pekný a funkčný priestor spojený s obývačkou a jedálňou. Rovnaký štýl v celej miestnosti bol taktiež jednou zo základných požiadaviek. V štúdiách DOMOSS to vieme veľmi jednoducho docieliť výberom materiálov a farieb, ktoré k sebe dokonale ladia a prepájajú celý interiér. V kuchyni sme na spodné skrinky zvolili prevedenie Lak Antracit Light Evermatt s ochranou proti odtlačkom a pre docielenie vzdušnosti sme ich doplnili o biele lesklé vrchné skrinky. Tmavý spodok a svetlý vrch príťažlivo prepája zástena v prevedení Dub Straight Cognac, ktorá celej kuchyni dodáva príjemnú útulnosť.

Praktická a ergonomická

Praktická ergonómia je pre každodenné užívanie kuchyne alfa a omega. V tomto prípade je zvolená kuchyňa do tvaru U, ktorá pri správnom rozložení môže zabezpečiť, že kamkoľvek sa otočíte, všetko máme po ruke. Pri práci na pulte oproti chladničke Whirlpool je klientka otočená smerom do miestnosti a varné spotrebiče BOSCH sú v zlatom strede celej linky.

V jednom štýle

V štúdiách DOMOSS si uvedomujeme, aké dôležité je spájanie dizajnu a funkčnosti. V tomto priestore tomu nebolo inak. Nie len, že je kuchyňa uspôsobená na denné užívanie a obsahuje dostatok úložného priestoru, je tiež dizajnovo jednotná, a to aj s obývačkou a jedálňou. Poskladať jednotlivé fragmenty materiálov a farieb do jednej harmonickej mozaiky vieme zabezpečiť aj pre váš domov.

Zariadime aj vašu domácnosť

V našich Kuchynských štúdiách vám vieme zariadiť nielen kuchyňu, ale aj obývačku, spálňu, detskú izbu, pracovňu či šatník. Dizajnovo vieme prepojiť dokonca aj chodbu a terasu vďaka širokej ponuke dlažieb do interiéru aj exteriéru. Pokiaľ túžite po domove, ktorý ladí jedným posolstvom, u nás ste na správnom mieste.

Pracovná doska

Klientka si zvolila laminátovú pracovnú dosku, ktorá je praktickým riešením pre mnoho kuchýň. Je nepriepustná – nenasáva do seba vlhkosť a po umytí na nej neostávajú žiadne nežiaduce baktérie. Jej výhodou je taktiež aj nižšia cena oproti iným materiálom. V tomto priestore v prevedení Opal Grey perfektne ladí s vrchnými skrinkami. V našich štúdiách predávame laminátovú pracovnú dosku len pri odbere kompletnej kuchyne.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov