lak evermatt kashmir | dub kartáčovaný

Vyšperkovaný dizajn a top kvalita materiálov.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt kashmir | dub kartáčovaný

Spoločne s nápaditou architektkou Martinou Matúšovou sme vytvorili inšpiratívny priestor vzorového bytu projektu Gansberg Koliba. Kdekoľvek sa pozriete, zaujmú vás dizajnové riešenia. Či už je to nábytok od talianskej dizajnovej značky Calligaris alebo exkluzívna kuchynská linka Sykora.

 

Viac ako len kuchyňa

Kuchyňa je v prevedení Exclusive lak Evermatt Kashmir v kombinácii s odtieňom antracit a  prírodnou dyhou dub kartáčovaný. Kuchyňa je doladená  pracovnou doskou Silestone Marengo hrúbky 2 cm, inteligentnými spotrebičmi Siemens s funkciou Home Connect, drezom a batériou značky Blanco. Obývačka je jednoducho a vkusne zariadená skrinkovou zostava Sykora v kombinácii prírodná dyha spolu s  dubom kartáčovaným v kombinácii s odtieňom antracit.

Na mieru

Mnohé z návrhov boli vyhotovené špeciálne pre tento vkusný projekt a nikde inde sa s nimi nestretnete – napríklad vstavaný nábytok alebo skrinka pod televízorom. Práve tieto vlastnosti dávajú projektu punc jedinečnosti. Každý tvar, farba aj proporcia sú vo vzájomnej symbióze a pomáhajú dotvoriť celok, ktorý zanechá z návštevy originálny, no pritom domácky dojem.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov