lak Evermatt Terrabrown | dub antický tmavý

Dokonalá jednoduchosť.

Úvod / Kuchyne / lak Evermatt Terrabrown | dub antický tmavý

Prekrásna kuchyňa, kde sú využité najnovšie materiály a funkcie, kladúce dôraz na ergonómiu. V tejto kuchyni je efektívne využitý priestor, zvolené skrinky majú funkcie úložného priestoru a slúži zároveň ako dekorácie. Veľkým oživením je pohľad do prírody, ktorý navodzuje pocit kľudu a harmónie. Kuchyňa je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu Evermatt Terrabrown, ktorý má vysokú odolnosť proti vonkajšiemu pôsobeniu, poškrabaniu, odtlačkom prstov a drží si svoju farebnú stálosť.

Vzdušný priestor

Kuchyňa je prepojená s obývacím priestorom a obe tieto miestnosti práve drevo prepojuje a vkladá im dušu. Prírodný materiál celý priestor oživí a presvetlí. Police v obývačke z Dubu antického tmavého sú vzdušné, v novom modernom dizajne, zaberajú minimum miesta a pritom dobre plnia svoju funkciu. Tento detail sa objavuje i v kuchynskej linke, kde je použitá otvorená skrinka s konštrukciou a dyhou.

Pokrokové varenie

Pracovná doska vyrobená zo žuly Nero Zimbabwe má punc luxusu a výnimočnosti. Tvorí dominantu kuchyne a upúta každú návštevu. Naviac má vysokú odolnosť proti poškrabaniu, ktorá umožňuje na sebe krájať či klepať mäso. Odolá vysokým teplotám a je ľahko udržiavateľná. Varné centrum má zaujímavú vychytávku, a to integrovaný odsávač do varné dosky s tepanom. Varenie na tepanu patrí ku kulinárskym zážitkom modernej kuchyne. Pokrmy sa pritom pripravujú priamo na horúcej nerezovej doske. Odsávač zabudovaný do varnej dosky odsáva výpary ihneď tam, kde vznikajú.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov