Matt biela | Dub sukatý

Čisté línie s vôňou dreva.

Úvod / Kuchyne / Matt biela | Dub sukatý

Kombináciou dubového dreva s priznanými sukmi vykúzlite z každej kuchyne originál, ktorý nikdy neomrzia. Farebné i funkčné spojenie prírodných a bielych tónov, na ktoré je radosť pozrieť. Tu má každá vec svoje miesto, mysleli sme i na ten najmenší detail, aby celkovú kompozíciu, kde hlavným mottom je čistota, harmónia a súlad interiéru s prírodou, ktorá je vďaka preskleným stenám neoddeliteľnou súčasťou domu, nič nenarušovalo.

Praktické rozmiestnenie

Rozloženie jednotlivých zón v kuchyni je navrhnuté tak aby na seba všetky činnosti, ako sú ukladanie vecí, umývanie, príprava a varenie, logicky nadväzovali bez zbytočných krokov naviac. V dobe, keď sa klasické miestnosti prepojujú a menia sa v štýlovo poňatý celok, čelí i kuchyňa mimoriadnym výzvam a všetko musí ladiť do posledného detailu.

Atypický nábytok

Ostré hrany kuchyne dávajú vyniknúť zaobleným operadlám stoličiek od dizajnéra Hans J. Wegnera vyrobené pre spol. Carl Hansen & Søn. Boli navrhnuté v roku 1949 a inspirované čínskymi stoličkami dynastie Ming. Digestor zabudovaný do stropu si vyžiadal vstavanú niku pre skrytie prívodu a nadväzuje na skriňovú časť, čím dodáva pomyselnú korunku tejto kráske, zahalenej do teplých drevitých tónov dubu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov