lak biela | dub kartáčovaný

Útulná jednoduchosť s nádychom prírody a poctivých materiálov.

Úvod / Kuchyne / lak biela | dub kartáčovaný

Útulná kuchyňa pre milovníkov jednoduchosti, prírody a tradícií s nádychom vidieckeho štýlu založená na nadčasových vzoroch a poctivosti používaných materiálov. Je prepojená s prírodou a zmysluplne sa vracia k starším hodnotám. Vie byť aj veľmi moderná a s pomocou niekoľkých prvkov dokáže vykúzliť nádherne vyzerajúci interiér. Lakované profilované dvierka v mate v kombinácií s dyhou Dub Kartáčovaný.

Spojenie tradície a inovácie

Kovový regál s drevenými policami oddeľujú chodbu a obývací priestor. Uprostred miestnosti dominuje masívny stôl z Dubu Kartáčovaného. Táto kuchyňa si kladie za cieľ vrátiť sa k pôvodným hodnotám, ale zachovať maximálnu funkčnosť i modernosť celého interiéru.

 

Bez zbytočných krokov navyše

Na pracovnú dosku vo svetlom mramorovom dekóre sa dokonale hodí masívny dubový posuvný pult. Horné rohy kuchyne sú využité pre výsuvné rohové skrinky, na jednej strane pre voľne stojací kávovar a na strane druhej, pre mixér. Spodný roh využíva priestor pre hrnce umiestnené v dobre dostupných výsuvných ľadvinkách.

 

Priestor, ktorý pracuje pre vás

Samozrejmosťou je potravinová skrinka, ktorá využíva praktické uloženie potravín do Tandemu. Veľká americká chladnička je integrovaná do vysokých skríň. Ostrovček slúži ako varná zóna z ktorého druhej strany nechýba zabudovaná vinotéka. V umývacej zóne pod oknom je veľký drez s odkladacou plochou a praktickými doplnkami ako je odkvapkávajúca vanička.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov