Lak lesk biela

Nadčasová, jednoduchá a funkčná.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela

Kuchyňa Sykora Pure Lak Lesk. Luxus s nádychom chladu v jemných a čistých líniách. Ak nedáte dopustiť na moderný štýl, v tejto kuchyni sa snúbi všetko, čo od modernosti očakávate. V dizajnovej kuchyni Sykora Pure Lak Lesk budete variť s radosťou a prehľadom. Výnimočnosť celej zostavy zintenzívňuje barový pult z dubovej dosky. K nemu zvolil náš dizajnér štýlové barové stoličky Calligaris Etoile. Využil ich súčasne aj pri jedálenskom stole Point Diamante, ktorý je jednou z dominánt kuchyne. Samozrejme, tu sú v prevedení pre stolovanie.

Na kuchyňu prirodzene nadväzuje obývacia miestnosť Sykora. Vedená je v rovnakom štýle ako kuchyňa. Pre odkladanie vecí slúžia skrinky v antracitovom prevedení. Posedenie pri káve alebo hranie spoločenských hier spríjemňuje konferenčný stolík Calligaris Bridge od talianskeho výrobcu nábytku Calligaris.

 

Pre plnohodnotnú a pohodlnú prácu zabudoval do kuchyne vstavané spotrebiče nemeckej značky Siemens a komínový odsávač pár Faber. Všetky ingrediencie a celý proces prípravy jedla robia domáci na pracovnej doske Silestone Marengo. Kvalitná pracovná doska vyrobená z prírodného kremeňa zaručuje stabilnosť, pevnosť a odolnosť. Doska nemá póry, preto ak by ste aj rozliali kávu, červené víno či čaj, nezostanú na nej žiadne škvrny.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov