lak lesk biela | cream

Elegantné tóny - biela a béžová.

Úvod / Kuchyne / lak lesk biela | cream

Kuchyňa Pure Cream White v lesklom prevedení od značky Sykora. Čistá elegancia – spojenie krémovej s bielou je, ako keď správne naladíte husle. Dokonalá harmónia mäkkých tónov v estetickej a súčasne funkčnej kuchyni.

Profesionálny návrh kuchyne pre zákazníka spracovalo interiérové štúdio TOLICCI, z ktorého sa vychádzalo pri realizácií.

Kuchyňa Pure Cream White má pre komfortnú prácu pri príprave jedla pracovnú dosku z prírodného kameňa. Veľmi ľahko sa čistí, pôsobí honosne a kuchyni dodáva luxusný vzhľad. Do pracovnej dosky je integrovaný drez s odkladacou plochou s vyfrézovanými drážkami z riadu. Drážky odvádzajú kvapkajúcu vodu z odloženého riadu späť do drezu. Pre umiestnenie vodovodnej batérie je vyčlenený priestor, ktorý nenarúša celkový vzhľad pracovnej dosky. O komfortné oplachovanie zeleniny, ovocia či nádob na varenie sa stará kvalitná batéria so spŕškou.

Pre zdôraznenie elegancie kuchyne bol zvolený výkonný výsuvný odsávač pár Faber Fabula, ktorý je zapustený v pracovnej doske. Podľa potreby sa dá ovládať a spúšťať.

Pre odkladanie zásob slúži veľká potravinová skriňa. K modernej domácnosti patrí aj triedič odpadu, ktorý je umiestnený pod drezom.

Pri realizácií boli využité všetky poznatky z ergonómieRúra na pečenie a mikrovlnná rúra sa tak nachádza vo výške rúk. Správne zvolená výška slúži pre jednoduchú, ľahkú a bezpečnú manipuláciu pri pečení či ohrievaní pokrmov. Pre túto domácnosť si vybrali zákazníci americkú chladničku, ktorá aj svojou farbou krásne ladí s kuchyňou so skrinkami čiernej farby.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov