Matt biela

Netradičná kuchyňa pre novú inšpiráciu.

Úvod / Kuchyne / Matt biela

Neobvyklé riešenie tejto kuchyne môže byť pre mnohých inšpiráciou. Pomôcky k vareniu je nutné mať z praktického hľadiska pekne po ruke. To ale neznamená, že nemôžu byť úhľadne upratané. Táto kuchynka ponúka šikovné riešenia. Kuchynská linka sa skladá z dvoch kuchýň.

 

Dve kuchyne v jednej

Hlavná viditeľná a malá nenápadná uzavretá kuchynka, do ktorej sa dajú schovať všetky pomôcky potrebné k vareniu a pritom nemusia byť na prvý pohľad všetky viditeľné. Hlavná kuchyňa je minimalistická, kuchynská linka je z bieleho matného skla. Čistý dizajn umocňujú nenápadné zafrézované úchytky exclusive. Bielej farbe kontrastuje obloženie z Neolitu Basalt black, z ktorého je i pracovní doska v oboch kuchyniach. Z rovnakého materiálu je obalený i kuchynský ostrovček na ktorom je masívny drevený bar, ktorý slúžil predovšetkým k príjemným spoločným rodinným raňajkám. Na spodný sokel kuchynskej linky je použitý rovnaký materiál ako na podlahu. Kuchyňa sa tak spojuje v jednotný celok, pôsobí odľahčene ako by sa vznášala nad zemou.

Návšteva viac neprekvapí

Zadná malá kuchyňa slúži k príprave jedla, dobre sa udržuje a je v nej všetko blízko po ruke. Prevedenie je z matného bieleho laku s úchytkami top v bielej farbe a pracovná doska z Neolit keramika. Zástena je zhotovená z bieleho matného skla. Výhodou posuvných sklenených dverí je ich praktickosť, keď v prípade menšieho neporiadku stačí iba zavrieť dvere, celá miestnosť pôsobí zrazu čisto, luxusne a návšteva môže nerušene prísť.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov