Lak Evermatt čierna

Priestorná kuchyňa v neopozeranom dizajne z exkluzívnych materiálov.

Úvod / Kuchyne / Lak Evermatt čierna

Mladá rodina, ktorá sa nemusí obmedzovať priestorom, si na prvý pohľad zamilovala túto farebnú kombináciu. Skrinky sú zvolené z exkluzívneho materiálu LAK EVERMATT BLACK, ktorý je vysoko odolný proti opotrebovaniu, poškrabaniu a odtlačkom prstov. Je tak veľmi príjemný na dotyk a zachováva si svoju farebnú stálosť.

Chytrý priestor

V spodných rohoch kuchyne sú zabudované výsuvy LeMans, ktoré majú praktické využitie pre uloženie hrncov a šikovne využívajú inak zle dostupné miesta. Kuchynský stôl umiestnený v rozľahlej kuchyni je skvelou zónou pre stretnutia s rodinnými príslušníkmi i priateľmi. Skrinky v jedálni sú z rovnakého materiálu ako v kuchyni aby farebne i materiálovo ladili a harmonicky doplňovali celý interiér.

Trendový dizajn a odolné materiály

Zvolené úchytky na hranu sú s takou povrchovou úpravou, aby ladili a splývali s farbou skriniek. K čiernej sa úžasne hodí drevo, preto sú horné skrinky v designu DUB COGNAC. Po celej spodnej dĺžke týchto skriniek sú namontované svetlá, ktoré presvietia celú pracovnú plochu. Kuchynskú linku presvetľuje svetlá pracovná doska z technického kameňa TECHNISTONE NOBLE ARETI BIANCO. Charakteristické vlastnosti materiálu Technistone je nenasiakavosť, neporéznosť a vysoká odolnosť kameňa proti poškrabaniu a chemikáliám. Lesklý povrch dodáva eleganciu a dobre sa udržuje. Kuchyňa je priestranná, je tu dostatok úložného priestoru a veľká pracovná plocha. Umiestnenie elektrickej rúry, parnej rúry a kávovaru je pohodlne vedľa seba, čím sú v príjemnej výške a dobre dostupné.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov