Lak lesk biela

Žiarivo biela s hladkým povrchom.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela

Mladá rodina si do novo postaveného domu priala kvalitnú kuchyňu, ktorá vydrží veľa rokov ako nová, bude mať moderný dizajn a predovšetkým bude praktická. Z veľkej ponuky kuchýň si vybrali kuchyňu Sykora hlavne preto, že ich zaujal dizajn a kvalitný materiál. „Všeobecné povedomie o firme a kuchyniach Sykora som mala už dlho. Bola to kombinácia viacerých zdrojov, z ktorých som sa o vás dozvedela, a hlavne ktoré ma presvedčili o výbere vašej firmy. Veľmi sa mi páčili vaše realizácie na webe a následne som si ich potvrdila osobnou návštevou štúdia. Po prvej návšteve sme boli rozhodnutí a nechceli sme ani hľadať inde. Prvý návrh bol presne podľa našich predstáv, takže sme doladili iba malé drobnosti“ hovorí zákazníčka.

Manželia preferovali čisto bielu kuchyňu

Dizajnérka navrhla kuchyňu tak, aby ladila s celkovým priestorom a zároveň vyzerala luxusne. Lakované biele dvierka v kombinácii so sivým betónom, ktorý komponuje s podlahou a podčiarkuje čistú líniu, ktorá navodzuje pocit luxusu. Bielu bodku celkovému prepojeniu dodáva žiarivo biela pracovná doska Crystal Absolute White. Vďaka dostatočnému priestoru v miestnosti bolo možné navrhnúť obľúbený kuchynský ostrovček, do ktorého je zabudovaná aj varná a umývacia zóna. Vďaka väčšej šírke pracovnej dosky na ostrovčeku slúži ostrovček z druhej strany ako bar k rýchlej rannej kávičke.

Potravinová skrinka

Potravinová skrinka v vysúvacími zásuvkami je dobre prístupná, prehľadná a poskytuje dostatok úložného priestoru. Majitelia nechali na nás aj výber spotrebičov, ktoré sú funkčné, praktické a chytro rozmiestnené. Aby miestnosť vyzerala harmonicky, je v rovnakom štýle aj skrinka v obývačke.

V jednotnom dizajne

Prepojenie kuchyne s obývačkou je v súčasnosti trendom. Kuchyňa je tak vďaka otvorenému a omnoho väčšiemu priestoru ideálnym riešením hlavne pre takú rodinu, ktorá rada trávi čas spolu, prípadne k nej často chodia návštevy.

Vysoká kvalita

Pri otázke, ako by manželia zhodnotili celkový výsledok, nám odpovedali: „Sme veľmi spokojní s vysokou kvalitou použitých materiálov, s tým, ako je kuchyňa funkčná, praktická a predovšetkým sa nám páči moderný a nadčasový dizajn. Konkrétne nás zaujala kvalita lakovania, ponuka umelého kameňa na pracovnú dosku, drezy, úložné priestory a osvetlenie.“ Je radosť prispieť k spokojnosti rodiny a to sa pri tejto realizácii maximálne podarilo.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov