lak Evermatt Kashmir | dub kartáčovaný

Komfort kombinovaný s účelnosťou.

Úvod / Kuchyne / lak Evermatt Kashmir | dub kartáčovaný

Priestor zdieľaného pôžitku i miesto pre sebarealizáciu. Kuchyňa Exclusive Kasmir Evermatt má od stropu až k podlahe všetko, aby uspokojila akékoľvek priania svojich majiteľov. Pani domu rada varí a tak sa v zostave kombinujú najmodernejšie spotrebiče s maximálnou mierou kuchárskeho komfortu. Jej partner naopak vyžaduje permanentný prístup k informáciám, vďaka čomu je súčasťou kuchyne i pracovný kútik pre notebook. Jednotlivé skrine z dyhy v prevedení Dub kartáčovaný sú lakované unikátnym nanolakom Evermatt, takže sa na nich neobjavujú otlačky, aj keď ich využívate nonstop.

Spotrebiče budúcnosti

Spotrebičovú stenu Miele doplňujú ďalšie revolučné produkty ako konvektomat, vákuovacia a nahrievacia zásuvka či ionizátor na vodu. Špičkové technológie sa tu elegantne striedajú s dizajnovými špecialitami, pričom je zachovaná intimita miestnosti i jej vzdušná otvorenosť.

Miesto na varenie aj na prácu

Zostave vizuálne dominuje pozdĺžny ostrovček s pracovnou doskou Dekton z čierneho mramoru s jemným žilkovaním. Má šírku iba 2 centimetre, o to silnejší dojem ale vyvoláva. V tejto kuchyni si užijete každú minútu i každý cieľ svojho dňa.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov