lak lesk antracit | Dub Cognac

Moderná kuchyňa so smart vybavením.

Úvod / Kuchyne / lak lesk antracit | Dub Cognac

Ďalšia kuchynka navrhnutá podľa požiadaviek klienta, ktorého fascinovalo drevo v kombinácii s odtieňom DARK GREY. Z veľkého množstva požiadaviek hľadajú naši designéri vždy takú cestu, aby bola kuchyňa i praktická a koncepčne zapadala do celkového vzhľadu interiéru . Klienti majú zaujímavé požiadavky, ale v praxi by zistili, že v kuchyni nič nenájdu, alebo nedokážu uvariť. Prienik dizajnu a funkčnosti je preto kľúčový.

Majiteľ domu si prial čistý dizajn

V samotnom prevedení kuchyne to znamená, že linka nemá žiadne poličky. Rovnako tak vstavané spotrebiče sú šikovným spôsobom zapracované do návrhu a jednoducho schované. Roh kuchyne je na prvý pohľad čistý, po otvorení výklopnej skrine sa jednoducho vytvorí priestor pre varnú kanvicu, mixér či toaster.

Krásna, funkčná, praktická

O farbe dvierok kuchyne rozhodli veľké francúzske okná, ktoré má klient osadené. Antracitová farba ladí s obkladom na krbe. Celý priestor tak pôsobí jednotným a kľudným dojmom. Smart domácnosť – spotrebiče ovládané jednoducho cez aplikáciu. Moderná kuchyňa spĺňa tiež tie najprísnejšie kritériá. To znamená, že vstavané spotrebiče využívajú aplikáciu Home Connect. Klient všetko ovláda prostredníctvom svojho smart telefónu alebo tabletu. Dokáže spustiť smart spotrebiče aj keď je mimo domova. Unikátna pracovná doska má hrúbku iba 1 centimeter. Prechádza ako obklad do výšky, kde plynule nadväzuje na dubový obklad. Výsledná kuchyňa je unikátna kúsok v ktorom sa integrujú všetky súčasné moderné prvky. Spojuje v sebe tri dôležité elementy. Krásu, funkčnosť a praktickosť. Využitie smart technológie z nej robí špičkovú kuchyňu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov