Betón sivá | dub cognac

Realizuje sny iných, tento je ten jej.

Úvod / Kuchyne / Betón sivá | dub cognac

Predstavte si, že každý deň za vami prichádzajú so svojimi snami a plánmi na novú kuchyňu desiatky zákazníkov. Keď potom nastane čas na vašu vlastnú zostavu, aká bude? Zažili ste mnoho projektov, poznáte akékoľvek materiály a farebné varianty, ste obklopení nevyčerpateľnou inšpiráciou. Ako náročné bude vybrať si sami pre seba?

VSTAVNÉ SPOTREBIČE

Na ľavej strane pokračuje pracovnou doskou s hlbokými spodnými šuplíkmi, ktoré vkusne zakrývajú spomínané radiátory, zatiaľ čo napravo vyrástla rada vysokých skríň, vrátane vstavaných spotrebičov.

JEDNA ZOSTAVA, TRI STENY, NEKONEČNÁ ELEGANCIA

Tento krát by sme vám radi ukázali realizáciu, ktorú si pre svoj byt zvolila priamo jedna z našich dizajnérok. Od začiatku vedela, že bude musieť prerobiť pôvodný pôdorys – predchádzajúci návrh počítal dispozične s kuchyňou iba na jednej stene. Čo by bola veľká škoda, či už vzhľadom k nečakanej veľkosti priestoru, tak kvôli radiátorom. Keby zostali odkryté, pôsobilo by to prinajmenšom rušivo. Voľba tak padla na trojstennú zostavu. Uprostred nej tvoria umývacia a varná zóna rámcovaná panelom horných skriniek. Na ľavej strane pokračuje pracovnou doskou s hlbokými spodnými šuplíkmi, ktoré vkusne zakrývajú spomínané radiátory, zatiaľ čo napravo vyrástla rada vysokých skríň, vrátane vstavaných spotrebičov.

DEKOR DREVA PRE OŽIVENIE INTERIÉRU

Pre oživenie studených tónov bol v interiéri inštalovaný prvok Creative Dub Cognac. Všimnete si ho hlavne na závesných skrinkách pod TV a na rohových knihovničkách. A konečne, ako dizajnová bodka tu úžasne funguje čierna farba soklov a úchytiek, rovnako ako farba kovovej podnože na konferenčnom stole.

KEĎ SIVÁ HRÁ VŠETKÝMI FARBAMI

Ako na dominantný materiál majiteľka vsadila na Technistone Supreme White – je použitý na pracovných doskách i na obkladoch horných skriniek. Nápadito ho doplňujú betónové odtiene Creative Beton Slate Grey a Opal Grey, ktoré sa okrem dolných a vysokých skríň objavujú i na uzavretých boxoch okolo krbu. Vďaka tomu celý otvorený priestor pôsobí zladene, jednoliato a previazane.

SRDCE DOMÁCNOSTI

Inšpirovať sa inými je užitočné, nakoniec je ale vždy najlepší dať na svoje vlastné potreby, osobný vkus a životný štýl. Kuchyňa totiž neznamená iba okno do domu, ale i do srdca vašej domácnosti.

DESIGN, KTORÝ PRACUJE PRE VÁS

Skúsenosti hovorili jasne. Skvelý dizajn je jedna vec, praktické využitie ta druhá, nemenej podstatná. Kuchyňa preto obsahuje množstvo šikovných úložných priestorov, ktoré sú vždy po ruke. V prípravnej zóne sa tak nachádza výsuv, ktorý v sebe má zabudovaný mimo iné i organizér na taniere. Kúsok od nej, do zlomu zostavy, bol včlenený horizontálny výsuv pre uloženie ochucovadiel. Naopak, pod varnou doskou sú umiestnené zásuvky, v ktorých v troch úrovniach pod sebou odhalíte pomôcky k vareniu, potraviny i hrnce. Všetko v logickej postupnosti. Všetko tak, ako si pani kuchyne predstavovala.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov