Betón | Nero Zimbabwe

Úhľadná krása, ovládaná dotykom.

Úvod / Kuchyne / Betón | Nero Zimbabwe

Za oknami šumia lesy, voda tečie po skalách a hory vás zdravia na dobré ráno. Prebudíte sa, stisnutím dvierok si otvoríte skrinku so svojimi obľúbenými müsli. Ešte v polospánku sa zľahka dotknete spodného boxu a objaví sa vám sada tanierov, nahriatych na komfortnú teplotu. Nič neriešite, netápete – v tejto kuchyni máte všetko krásne na povel jediného prstu. Žiadne úchytky, žiadne prekážky a žiadne kompromisy.

 

Prirodzenosť a úhľadnosť

Prírodnú dubovú podlahu a stôl sme doplnili barovým sedením z dubovej dosky, a nerezový digestor skombinovali s nerezovými prvkami v umývacej časti. V tejto kuchyni pôsobí všetko prirodzene, vzdušne a úhľadne, rovnako ako úchvatná panoráma Krkonošov hneď za oknami.

Pohodlie a elegancia

Majitelia mali presnú predstavu, čo vyžadujú – zostavu kombinujúcu maximálne pohodlie s maximálnou eleganciou. Výsledok prekonal ich očakávania. Bezmadlové spotrebiče Miele sme zasadili do vysokých skríň, ktoré sa ovládajú systémom tip-on, zatiaľ čo spodné boxy obsahujú elektrické pojazdy. Interiér kuchyne ladia s obývacou halou vďaka keramike Beton / Nero Zimbabwe so štruktúrou kameňa Riverwashed: rovnaký materiál sme okrem skríň využili i na obloženie krbu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov