LAK LESK BIELA | RUŽOVÁ

Cíťte sa v kuchyni komfortne. Varte s radosťou.

Úvod / Kuchyne / LAK LESK BIELA | RUŽOVÁ

Pure Lak Ružová je romantická kuchyňa, v ktorej rozkvitnú všetky vaše nápady. Varte, pečte, zažite tu najkrajší čas s tými, na ktorých vám záleží. Nežné tóny pastelovej ružovej presvedčia každého, že snívať sa dá aj v kuchyni.

 

Rozprávková ružová

Do kuchyne PURE LAK BIELA S RUŽOVOU od značky Sykora s ružovými pudrovými dvierkami sa zamilujete na prvý pohľad. Kombinácia materiálov a farieb k sebe ladí a vytvára krásnu harmóniu. Pracovná doska a obklad GRANDSTONE z technického kameňa v dizajne CALACATTA GOLD poskytne majiteľom tejto kuchyne nielen krásny dizajn, ale hlavne funkčnosť dlhé roky. Do pracovnej dosky je posadený podstavný keramický drez Blanco.

Dojem z tej najkrajšej kuchyne môže pokaziť nevkusný odpadkový kôš, preto v moderných kuchyniach kladieme na triedenie odpadu veľký dôraz. Sortér na odpadky je umiestnený v drezovej skrinke a vedľa drezu. Všetko triedite priamo doma. Tak ako treba.

Kuchyňa má skrinky na víno a karafu

Množstvo skriniek efektne dopĺňa skrinka zo skla, do ktorej môžete odložiť napríklad poháre na víno či karafu. Vďaka unikátnej výrobe má vo vnútri integrované vlastné integrované osvetlenie. Svetlo pôsobí na naše zmysly, preto sme spodnú časť horných skriniek ofrézovali a vsadili do nich LED svetlá, ktoré dopadajú na pracovnú plochu.

O komfort sa starajú vstavané spotrebiče

Kuchyňa je vybavená kvalitnými spotrebičmi nemeckej značky Siemens. Rúra s parou a kompaktná rúra dovolia majiteľom variť zdravo, chutne a racionálne. Samozrejmosťou spotrebičov tejto značky je množstvo funkcií, ktoré prácu v kuchyni uľahčia a spríjemnia na maximum.

Perfektným prvkom je odsávač pár Faber s LED osvetlením. S elektronickým ovládaním zvyšuje komfort obsluhy. Ovládať ho ale môžete aj priamo dotykom na paneli varnej dosky. Skvelé a šikovné.

Americká chladnička je v tejto kuchyni výrazný kúsok. Návrhárka ju vkusne zakomponovala do konceptu a olemovala rovnakým materiálom, v akom je celá miestnosť.

Vychutnajte si rodinné stolovanie

Dobrý pocit z kuchyne tvorí celok, preto je dôležité vybrať si správne aj ostatný nábytok. Jedálenský stôl POINT- Diamante do miestnosti skvele zapadol. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež možnosť kedykoľvek ho veľkostne prispôsobiť väčšej spoločnosti.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov