lak lesk magnólia | dub kartáčovaný

Spokojnosť od prvého momentu, radosť od prvej návštevy.

Úvod / Kuchyne / lak lesk magnólia | dub kartáčovaný

Viac než dizajn alebo materiály je niekedy dôležitejšia prostá ľudskosť a ochota. Pretože vo finále je aj tak všetko o emóciách. Ako sa cítime, čo zažívame, kam sa radi vraciame. Pokiaľ ide o aktuálnu zostavu, jej majiteľka sa rozhodla pre Sykoru práve kvôli prístupu – od prvej chvíle u nás získala to, čo inde hľadala márne. Nielen špičkovú kuchyňu, ale tiež všadeprítomnú vášeň pomoci splniť jej každé prianie.

Klientka mala jasnú predstavu

Chcela, aby v sebe mala kuchyňa rovnaký temperament ako ona. Aby bola odolná, vydržala nápor každodenných povinností, a zároveň prispôsobivá, keď sa plány zmenia. Plná lesku a prekvapení, ale k tomu praktická a ľahko udržateľná v skvelej kondícii. Vo svetlom tóne, ale nie biela. Krásna, ale nie prvoplánovo prezdobená. Výsledkom je harmonická zostava v prevedení Lak Lesk Magnólia s dvierkami Trend, na ktorú je radosť dávať sa a potešenie v nej variť.

Kuchárske umenie aj pokojné posedenie

Stredobodom zostavy je ostrovček, ktorý je prístupný zo všetkých strán a ktorý slúži ako varné centrum. Pod varnou doskou sú zabudované zásuvky na kuchynské pomôcky a hrnce, vpredu sa nachádza podsvietená nika – aj vďaka nej kuchyňa žiari vo dve i v noci. Odsávač je umiestnený v strope – elegantné a nápadité riešenie, ktoré prevzdušní nielen atmosféru, ale aj celý priestor. Bočnú časť ostrovčeka tvorí barový pult z dyhy z kartáčovaného dubu, doplnený čalúnenými barovými stoličkami z rovnakého materiálu.

Otvorený priestor za zatvorenými dverami

Pôdorys kuchyne je navrhnutý do obráteného písmena L s vysokými skrinkami pozdĺž oboch stien, medzi ktorými rytmicky vyčnievajú dve veľké okná. Svetlý, elegantný priestor tak doplňuje veľkorysí prísun prirodzeného svetla. Do skriniek sú nainštalované luxusné spotrebiče Siemens, vrátane kávovaru so zásuvkou na nahrievanie hrnčekov.

Potravinová skrinka

Vedľa drezu má svoje miesto samostatná Tandem Side potravinová skrinka. Jednotlivé police vnútri sa po otvorení rozsvietia a okrem veľkého množstva úložného miesta poskytujú aj dokonalý prehľad.

Pokiaľ vás kuchyňa zaujala, neváhajte kontaktovať naše kuchynské štúdiá. Šikovní návrhári vám pomôžu zrealizovať všetky vaše predstavy.

   

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov