Lak Evermatt Biela | DUB Prírodný

Kvalita, praktickosť a účelovosť.

Úvod / Kuchyne / Lak Evermatt Biela | DUB Prírodný

Trend Biela Evermatt. Zákazník, ktorý si prial navrhnúť a zrealizovať kuchyňu, vedel presne, čo potrebuje. Kuchyňu využívať naplno každý deň. To si žiada najvyššiu kvalitu materiálov, aby si udržala trvalo krásny vzhľad aj pri intenzívnom používaní.

Manželia mali presnú predstavu o tom, ako má ich nová kuchyňa vyzerať. Spoločne s návrhárkou Patríciou Kapuštiarovou z trenčianskeho kuchynského štúdia DOMOSS našli najlepšie riešenie. Využili každé miesto, ktoré priestor pre kuchyňu ponúkal.

Vždy čistá pracovná doska

Na prípravu pokrmov či čistenie zeleniny výborne slúži pracovná doska z technického kameňa Technistone Residente Dark Mat. Materiál má vysokú odolnosť voči nárazom aj poškriabaniu. Takže spadnutý nôž či hrniec pracovnú dosku nepoškodia. Hoci je doska tmavá, nie je na nej vidieť žiadne zaschnuté kvapôčky vody či fľaky. Veľmi jednoducho sa čistí a vyzerá vždy luxusne.

Trend Biela Evermatt : Príjemné miesto na varenie aj odpočinok

Kvalitná kuchyňa v modernom štýle, kde sa mladá rodina bude cítiť stále príjemne. Miesto, kde môžu plánovať spoločné dovolenky či len sa tak rozprávať o tom, čo cez deň prežili. Miesto, kde si spoločne navaria a pochutnajú. Kuchyňa Trend Evermatt  je v prevedení Lak Biela a s využitím laminátu vo farbe prírodného dubu.

Chutnejšie a zdravšie

Pre prípravu pokrmov zvolila naša návrhárka to najlepšie na trhu. Nemecká značka Miele má vysokokvalitné spotrebiče. V tejto kuchyni si budú piecť rôznymi spôsobmi pokrmy v rúre od Miele. Všetky znečistené riady poputujú do umývačky rovnakej značky. Samozrejmosťou je smart ovládanie, to znamená, že spotrebiče môžete riadiť aj cez váš smartfón či tablet. A to sa pri rýchlom životnom tempe vždy hodí. Navyše, rúra sama dokáže vyhodnotiť, kedy je jedlo správne prepečené. Umývačka zase zhodnotí množstvo riadu a jeho znečistenie a podľa toho zvolí príslušný program pre umývanie.

Granitový drez vyzerá krásne aj pri intenzívnom používaní  

Do pracovnej dosky je zapustený granitový drez Blanco Subline 500 s hliníkovou metalízou v nadčasovom dizajne. Čistenie nezaberie takmer žiaden čas. K drezu je zakomponovaná kuchynská batéria Blanco MIDA, rovnako z materiálu granit s hliníkovou metalízou. Materiál granit je zaujímavý tým, že po zaschnutí na ňom nevidíte žiadne kvapôčky vody. Vždy pôsobí úhľadne a elegantne. Drez s batériou sa tak stáva jednou z dominánt kuchyne. Aj pri intenzívnom používaní pôsobí stále novo a bez straty farby.

 

 

Dlhé večerné hovory s priateľmi

Ozvláštnenie dáva priestoru aj vinotéka od AEG. Aké vínko si uskladníte do zásoby?

Súčasťou kuchyne je aj jedálenský nábytok CALLIGARIS. Barová stolička ATOLLO CS/1876 P15 S0F a stôl CARTESIO CS/ 4111-R L P19W P15 P15 . Na sedenie výborne poslúži aj dizajnový kúsok od talianskeho výrobcu CALLIGARIS – lavica Igloo Soft CS/1841 P15L SOH.

Rodinka si priala mať v kuchyni aj osvetlenie. Osvetlenie naša návrhárka umiestnila nad kávovar. Mimochodom, všimnite si, ako elegantne kávovar zapracovala do kompozície kuchyne. Na pracovnej doske tak zostal ďalší priestor.

Príďte sa inšpirovať do našich kuchynských štúdií. Spoločne nájdeme kuchyňu a jej dispozičné riešenie aj pre vás.

Tento určite počuť nebudete – výkonný priestorový odsávač FABER

V kuchyni sa nádherne vyníma priestorový odsávač v tvare valca FABER CORINTHIA ISOLA DG/C v sivom prevedení. Tichý a výkonný, takže pri varení môžete počúvať aj svoju obľúbenú hudbu, a žiaden hluk z odsávača, vám nepokazí náladu. Naviac, pary ani pachy vďaka tomuto odsávaču nepoškodzujú nábytok.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov