lak Evermatt biela

Ako žiadna iná.

Úvod / Kuchyne / lak Evermatt biela

Prvé, čo si na tejto kuchyni všimnete, že ako kuchyňa nevyzerá. Dizajnová galéria? Reprezentatívne štúdio? Nikde žiadne spotrebiče, dokonca aj drez chýba. Stačí ale jedno rozhodnutie a všetko je inak.

NADŠTANDARD V ŠTANDARDE

Atypické je tu všetko. Od ostrovčeka z Polystonu, ktorý kopíruje pôdorys samotného domu, je zapustený do základov a pôsobí ako záchytný stredobod, odkiaľ dirigujete všetko dianie okolo. Až po nekonečné biele plochy, ktorých čisté línie lahodia oku a doslova vás nabíjajú pozitívnou energiou. Máte chuť sa ich celú dobu dotýkať – čo pokojne môžete. Vďaka prevedeniu evermatt v bielom laku na nich nie sú vidieť odtlačky prstov. Táto kuchyňa od začiatku pôsobí tým najčistejším dojmom a tak to i zostane.

Na druhý pohľad

Z luxusného priestoru sa rázom stane komfortné miesto k vareniu. Letmým dotykom otvoríte špeciálnu Hawa skriňu, ktorej dvierka sa elegantne zaparkujú do strany a sprístupnia vám mikrovlnnú aj teplovzdušnú rúru. A keby iba to – jedna zo skríň v sebe skrýva vchod do tajnej miestnosti určenej ku skladovaniu potravín a príprave jedla. Táto zostava je príjemných a užitočných prekvapení plná.

Umývacie centrum

Keramický kryt na pracovnej doske prekrýva drez a udržuje hladký dizajn kuchyne. Po jeho odstránení sa vysunie batéria a pred vami je veľkorysé umývacie centrum.

 

PREMYSLENÁ RADOSŤ

Varné centrum pod horizontálnym oknom so skrytým drezom je položené na keramickej doske z Polystonu, ktorá je použitá i na ostatné pracovné plochy. Priamo nad varnou doskou sme potom umiestnili stropný odsávač, samozrejme v bielom. Spodné skrinky obsahujú organizér a zásuvky, v ktorých má každá kuchynská pomôcka svoje presné a ľahko dostupné miesto. Po celej dĺžke úchytiek sa nachádza LED osvetlenie. Vysoké, hladké skrine sú zakončené vstavaným krbom – pretože táto zostava nie je iba na varenie, ale na dokonale premyslený život so spustu radostí a potešením.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov