lak evermatt čierna | wave eben

Prvý pohľad rozhoduje.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt čierna | wave eben

Zostava kombinuje matný akrylátový povrch dvierok s 3D hranou, ktorá vytvára efekt sklenených dverí. Kontrastujú im plochy dyhovaných dvierok, ktoré vynikajú hlbokou textúrou ebenového dreva. Keramické zásteny s dekorom hrdzavého plechu dodávajú celému miestu obrovskú živosť a pulzujúcu energiu.

Elegantná estetika

Unikátne lomené odsávače, 8 milimetrová keramická pracovná doska a futuristické LED osvetlenie za hornými skrinkami sú dokonalá projekcia funkčnej estetiky. Celá zostava mieša zdanlivo nespojiteľné prvky do výnimočného celku. Matné sklenené dvierka s plochami s 3D dyhou z ebenového dreva a futuristické LED osvetlenie horných skriniek premenia kuchyňu na dynamické miesto pulzujúce energiou – zosobnenie funkčnej estetiky.

Kuchyňa ako odraz vašej osobnosti

Kuchyňa udáva tempo celej domácnosti. Žiadna iná miestnosť vášho domova nenapovie toľko o charaktere majiteľa. Trendový minimalizmus a dokonale čisté línie? Či rustikálne hrejivé tóny dreva a oblé krivky? To, čím sa obklopujete navonok odráža vaše vnútro. Pri jej zariaďovaní sa obráťte na odborníkov, ktorí vedia pochopiť a rozvinúť vaše predstavy a pretaviť ich do reality. Navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Nitre či Trenčíne.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov