Lak lesk grafit | dub tmavý

Dotyk s prírodou.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk grafit | dub tmavý

Dub Tmavý Sykora Lak Lesk Grafit. Kuchyňa je miestom, kde sa okrem jedla tvoria aj tie najlepšie spomienky. Tradície do kuchyne jednoducho patria. Ak je navyše zariadenie kuchyne moderné a dizajnovo vyladené, môžete si byť istí, že na chvíle, strávené v kuchyni rokmi nezabudnete. Taká je aj kuchyňa v prevedení Dub Tmavý Sykora Lak Lesk Grafit. Storočné dubové drevo odkazuje práve na tradičnosť a bývanie našich predkov. Kus prírody v súčasnom šate, to najlepšie, čo sa odovzdáva z pokolenia na pokolenie.

 

Dub Tmavý Sykora: Kus prírody v domácnosti

Naša návrhárka Oľga Setnická navrhla modernú kuchyňu Dub Tmavý Sykora Lak Lesk Grafit s jemnými, no presne definovanými prvkami prírody. Naturálne prvky kuchyne Dub Tmavý Sykora posilňuje použitá pracovná doska Antic Braun zo žuly. Nezničiteľný, neopotrebovateľný a pevný prírodný materiál. Domácnosti dodávajú prírodné materiály isté uvoľnenie, ktoré obyčajnými imitáciami nikdy nedosiahnete. Preto sa v priestoroch, kde je kus prírodného dreva či kameňa cítime tak dobre. Pre zjemnenie drsných prírodných tónov výborne poslúžila sklená zástena. Sklo priestor ešte viac opticky rozjasnilo a podčiarklo použitý štýl.

Posedenia pri dobrom víne

K víkendovému oddychu občas dobre padne pohár správne vychladeného kvalitného vína. V kuchyni je preto dômyselne zakomponovaná vinotéka od výrobcu Dunavox.

 

Vždy svieži vzduch v domácnosti zabezpečuje odsávač od talianskeho výrobcu Faber. Dokonalá technológia odsávania pár a pachov v úplnej tichosti chráni kuchyňu pred poškodením. A vy sa s ľahkosťou môžete venovať príprave pokrmov či príjemnému rozhovoru pri káve.

Nechajte aj vy návrh vášho interiéru na odborníkov. Príďte sa inšpirovať do našich štúdií. Vyriešime aj vašu domácnosť. 

Komfortnú prípravu pokrmov garantujú vstavané spotrebiče od nemeckého výrobcu Siemens. Nové inteligentné funkcie odsledujú celý proces varenia či pečenia a v správnom momente zakročia tak, aby jedlo chutilo vynikajúco. Moderné spotrebiče zachovávajú prirodzenú chuť potravín aj ich vzhľad. Pretože jedlo je dnes aj estetickým zážitkom.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov