lak Evermatt Antracit | Dub kamenný

Minimalizmus s maximálnou eleganciou.

Úvod / Kuchyne / lak Evermatt Antracit | Dub kamenný

Zhmotnený sen. Majiteľov i ich architektky. Nová kuchyňa dokonale odráža predstavy, ktoré spoločne dali do vizualizácie v nádeji, že realita bude aspoň trochu podobná. Keď potom videli kuchyňu hotovú, neubránili sa nadšeniu. Vyzerá presne tak, ako si ju vysnívali. Bez jediného kompromisu. Pokiaľ vám skladá poklony i sama architektka, ako skvelo sa všetko podarilo naplniť, viete, že svoju úlohu ste splnili. A to na začiatku bol malý svár: manželka chcela bielu kuchyňu, manžel uprednostňoval čiernu. Výsledok? Antracit so svetlým drevom. A maximálna spokojnosť na všetkých stranách.

 

Zostava z premyslených detailov

Skrine aj zásuvné boxy v čistom, minimalistickom štýle na seba po celej dĺžke súmerne nadväzujú – harmonický dojem zvýrazňujú tiež prepracované detaily ako dekoratívne police v rohu, vstavaný odsávač alebo podsvietenie horných skriniek, ktoré osvetľujú pracovnú dosku. Pre pracovnú dosku dizajnérka Sykora zvolila prírodnú žulu Nero Zimbabwe s povrchovou úpravou satinato. Vydrží dlhé roky, a stále vyzerá rovnako skvelo ako prvý deň.

Nadčasová krása pre každý všedný deň

Noblesný dizajn zostavy je poznať na prvý i každý ďalší pohľad. Vzdušná a nadýchaná, a napriek tomu dôstojná. Tmavé tóny laku Evermatt v antracitovej farbe sa prelínajú s laminom v úprave Dub Kamenný. Ako keď sa deň a noc striedajú v podmanivom rytme. Byť tu je hotová radosť – bez ohľadu na hodinu alebo kulinárske zámery.

Nič neprekáža, nič nechýba

Majitelia, ktorí obaja radi varia, potrebujú pre svoje domáce gastronomické koncerty množstvo úložného priestoru. Potraviny, vrátane olejov, korenia alebo pečiva, majú svoje miesto vo veľkorysej potravinovej skrinke, na ktorú nadväzuje monoklimatická chladnička.

Ostrovček pokladov

Solitérny ostrovček s barovým sedením potom slúži nielen k servírovaniu nedeľného obeda, ale i on ponúka množstvo vnútorného priestoru. Vrchná zásuvka obsahuje pomôcky k príprave pokrmov a príborov. Hneď pod ňou je hlbšia priehradka na taniere a úplne dolu sú v samostatnom šuplíku misky a misy. A čo viac, nechýba ani vstavaná vinotéka. Čo sa týka hrncov, tie sú umiestnené naproti, v hlbokých zásuvkách varnej zóny. Vďaka tomu sú pri varení po ruke a naviac blízko k drezu. Varenie má byť zábava, nie logistická operácia.

Pokiaľ túžite po kuchyni, kde všetko ladí, praktickosť sa stretáva s úchvatnosťou, a ktorej pôvab nevyprchá ani s prichádzajúcimi rokmi, táto zostava je váš splnený sen.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov