CREATIVE NANOTECH Čierna

Nadčasová biela s čiernou.

Úvod / Kuchyne / CREATIVE NANOTECH Čierna

Tam sa toho veľa nevojde. Poviete to aj tisíckrát. Ale návrhári a dizajnéri si poradia úplne s každým priestorom. Veľkorysý úložný priestor doprali aj majiteľke kuchyne CREATIVE NANOTECH BLACK+NANOTECH WHITE. Obmedzené priestorové možnosti využili na maximum a otvorili brány pre odkladanie mnohých dôležitých vecí, ktoré v kuchyni denne potrebujeme.

 

 

 

CREATIVE NANOTECH BLACK: Industriálny štýl tvorí príjemné napätie

Kuchynská linka CREATIVE NANOTECH BLACK+NANOTECH WHITE, to je industriálny štýl s odtieňom Tosca. Kombinácia retro prvkov a moderného dizajnu tvorí príjemné napätie, preto sa v kuchyni aj pri krátkom pobyte cítite dobre. Takéto prostredie pôsobí inšpiratívne, preto má kuchyňa výbavu v podobe moderných spotrebičov so smart funkciami.

Čokoľvek vám napadne – či už nový recept na jedlo alebo len netradičnú nátierku, všetko pripravíte jednoducho a svižne. Pomáha tomu aj ergonomicky riešený kuchynský priestor. Všetko je presne na tých miestach, kde má byť, tak aby ste pracovali bezpečne a komfortne.

Kuchyňa značky Sykora CREATIVE NANOTECH BLACK+NANOTECH WHITE sa vyníma najmä v mestskom prostredí pre svoj industriálny štýl. Ten nadväzuje na súčasný dynamický život v mestách.

 

Odolná pracovná doska z technického kameňa

Pre pohodlnú prácu v kuchyni slúži pracovná doska Calacatta gold z technického kameňa SILESTONE od firmy GRANDSTONE. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu a nárazom sú hlavné vlastnosti tohto materiálu. Technický kameň do seba nenasáva žiadne tekutiny ani pachy, preto miestnosť vždy pôsobí čisto, bez škvŕn a príjemne. Do pracovnej dosky je zapustený keramický drez Blanco. Ten je odolný aj voči silným nárazom. Majiteľke vďaka tomuto prírodnému materiálu odpadávajú aj starosti s namáhavým čistením.

Ešte viac priestoru

Úložný priestor v skrinkách ponúka omnoho viac priestoru. Dômyselné riešenie nielen opticky zväčšilo priestor. Nad hornými skrinkami je integrovaný svetelný LED pás, ktorý zvyšuje eleganciu kuchyne a dáva jej nádych luxusu. Má však aj praktické využitie. Vo večerných hodinách je to dostačujúce osvetlenie pre prípad, ak chcete len niečo odložiť na kuchynský drez či do skriniek.

Aj váš priestor naplánujeme pre kuchyňu, v ktorej sa budete cítiť príjemne a kulinárčenie vás bude baviť. Najnovšie poznatky z ergonómie, najnovšie trendy v dizajne a to najlepšie z tradície berieme ako inšpiráciu pre naše návrhy. Zastavte sa u nás.

Nemecké spotrebiče Siemens dávajú kuchyni punc dokonalosti

Azda najzaujímavejším spotrebičom v kuchyni je rúra od nemeckej značky SIEMENS. Pre prípravu pokrmov využívajte rôzne funkcie. Odporúčame prípravu v pare. Jedlá chutia vynikajúco a zachovávajú si všetky vitamíny a súčasne aj pôvodnú farbu. Je to dokonalá kombinácia chuti a estetiky.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov