Evermatt alpská biela | dub prírodný

Interiér snov od Sykoru - pretože kvalita nepozná hranice

Úvod / Kuchyne / Evermatt alpská biela | dub prírodný

Prečo zostávať pri kuchyni, keď môžete mať úžasne zariadený celý dom? Mladí manželia rekonštruovali svoje rodinné hniezdo a ako svoju prioritu si stanovili kuchyňu najvyššej kvality. Po schôdzke s dizajnérom, ktorá za nimi prišiel až domov, precíznych nápaditých návrhoch, ktoré si zamilovali, a predovšetkým po skúsenosti, akú im spolupráce priniesla, sa nakoniec rozhodli si od Sykoru vybaviť kompletný interiér. 

V sieti Kuchynských štúdií DOMOSS pre vás vyriešime nie len kuchyňu Sykora na mieru, ale v rovnakom štýle pre vás vieme zrealizovať aj obývačky, spálňu, šatník, detskú izbu, alebo akýkoľvek iný priestor u vás doma. Zladíme všetko tak, aby u vás prevládala rovnaká harmónia. Spoľahnite sa na odbornosť našich návrhárov a nechajte starosť o celý interiér na nás. 

Kuchyňou to všetko len začína

Možnosť vytvoriť vybavenie celého domu zaručuje majiteľom dizajnovú čistotu a štýlovú harmóniu. Farby, prístup, materiály – všetko spolu ladí, od spálne cez kuchynskú zostavu, až po vstupnú chodbu. Jedinečná atmosféra interiéru je zachovaná v každom kúte a len sa prispôsobuje jeho individuálnym potrebám. Navrhli, vytvorili a doručili sme TV skrinky, poličky aj knižnicu do haly, vybavili sme šatník vstavanými boxami Elegant, v spálni sme obstarali stenu pri zrkadle a projekt sme finalizovali obložením chodby.

Základný tón bol ale určený práve kuchyňou a jej kombináciou bieleho Evermattu Alpine a Dubu prírodného. Striedanie drevitých plôch s bielym šmrncom je všadeprítomný a navodzuje báječný pocit komfortu, luxusu a domáckej hrejivosti.

Zostava, ktorá žiari

Samotná kuchynská zostava v prevedení Top vychádza z pravouhlého pôdorysu a je potiahnutá okolo okna, kde je zakončená vystupujúcim ostrovčekom. Usporiadanie do nedokončeného písmena U umožňuje jednoduchý prístup ku všetkým obslužným aj úložným zónam, stačí sa otočiť a čokoľvek potrebujete, máte hneď po ruke. Pre pracovnú dosku sme zvolili vzor Sealand Dark, kedy tmavá farba symetricky narúša biely jas skriniek a drží zostavu v priestore. Po celej dĺžke kuchyne je naviac inštalovaný LED pásik, čo pôsobivosť zostavy ešte zvyšuje.

Celá domácnosť v jednom štýle

Premyslieť si celý dom do detailu a nerobiť kompromisy je cesta, ako si zariadiť bývanie, ktoré budete milovať do posledného centimetra a kde sa v každej situácii a v každom mieste budete cítiť naozaj ako doma. Je skvelé, keď tú možnosť máte a ešte lepšie, keď ju naplno využijete.

Ani kúsok kompromisu

Potravinová skrinka disponuje vnútornými šuplíkmi a organizérmi, v zostave nechýba ani dvojitý výsuv na utierky a vysoké fľaše, vinotéka a v odhalenej prednej časti ostrovčeka alebo chladnička v šírke 75 centimetrov. Pri strope je nainštalovaná výklopná skrinka pre jednoduchý prístup, takže je elegantne využitá celá kapacita miestnosti. Vstavaný odsávač je od značky Franke a v spodnej lište tesne nad podlahou sa nachádza integrovaný vysávač – omrvinky z varenia či jedenia jednoducho zhrnie a šachta do centrálneho systému ich okamžite odsaje.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov