WP_Post Object ( [ID] => 45969 [post_author] => 27 [post_date] => 2022-03-15 15:54:36 [post_date_gmt] => 2022-03-15 13:54:36 [post_content] => [gallery_rotate_1] [2_3_no_1] [2_3_no_2]             [fullscreen_img_1] [post_title] => Lak lesk biela | attic wood [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => lak-lesk-biela-attic-wood [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-03-15 15:56:53 [post_modified_gmt] => 2022-03-15 13:56:53 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://studiadomoss.sk/?post_type=kitchen&p=45969 [menu_order] => 42 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

Lak lesk biela | attic wood

Nádherne biela, a pritom hrajúca všetkými farbami.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela | attic wood

Veľkolepý dom vyžaduje veľkolepú kuchyňu. Práve ona je totiž jeho dušou i srdcom. Tu sa pretína každodenný život rodiny a uspokojenie individuálnych potrieb. Aktuálna kuchyňa je už druhá od Sykoru, ktorú si majitelia zadovážili. A tým to nekončí, čoskoro do ich ďalšieho domu pribudne tretia. Pretože taký pomer ceny a výkonu u nikoho iného nenašli.

Úplne nová, a aj tak hneď najlepší ročník

Majitelia majú už odrastené deti a tak aj viac času pre vlastné potreby. V kuchyni tak nechýba gril ani vstavaná vinotéka. Nachádza sa z vonkajšej strany ostrovčeka, poskytuje perfektnú klímu pre vybrané vínne ročníky a zo strán ju naviac obklopujú výsuvy na ďalšie obľúbené nápoje.

Luxusná a praktická aj na pohľad

Kuchyňa nadväzuje na spoločenskú miestnosť a veľký televízor, kde sa rodina večer stretáva. Veľmi si pochvaľujú otvorený a vzdušný priestor, ktorý je veľmi praktický a vzhľadom k prevedeniu a zvoleným materiálom tiež nanajvýš reprezentatívny. Vysoké skrinky sú kryté doskami Top Premium White Lesk a týčia sa od leštenej podlahy až k vysokému stropu. Medzi nimi je umiestnené umývacie centrum a tiež stena so spotrebičmi.

Jedna svetlá stránka za druhou

Biela farba, vysoko kvalitný lak a rafinované použitie čiernych doplnkov robia z tejto kuchyne doslova oázu pokoja a elegancie. Jej neprehliadnuteľnou svetlou stránkou sú aj nekonečné presklené dvere na terasu, ktoré tvoria obvodovú stenu oproti ostrovčeka. V tejto zostave sa budete cítiť päťhviezdičkovo. Na opačnej strane sú dve potravinové skrine vedľa seba. Výsuvy sú dobre dostupné, prehľadné a poskytujú množstvo úložného priestoru.

Privediete do varu, udržíte v chlade

Ostrovček obložený drevom Attic Wood je zastrešený veľkorysou pracovnou doskou z keramiky v dokonale ladiacom odtieni Neolit Artic White. Za zmienku stojí, že solitér je natoľko široký, že sedenie môže byť situované z bočnej strany. Nad varnou zónou je do stropu zabudovaný odsávač. Ďalší detail, ktorý povyšuje zostavu nad bežné štandardy a prepožičiava jej dizajnovú nevšednosť. Ostrovček okrem už spomenutej vinotéky poskytuje množstvo vnútorného priestoru tiež na ukladanie hrncov a pomôcok na varenie. Je tu aj pojazdná skrinka na oleje a korenia.

           

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov