WP_Post Object ( [ID] => 41844 [post_author] => 27 [post_date] => 2022-02-02 12:24:37 [post_date_gmt] => 2022-02-02 10:24:37 [post_content] => [gallery_rotate_1] [2_3_no_1] [rel_objects] [fullscreen_img_1]   [post_title] => lak evermatt grafit | dub dymový [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => lak-evermatt-grafit-dub-dymovy [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-04-01 13:36:58 [post_modified_gmt] => 2022-04-01 11:36:58 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://studiadomoss.sk/?post_type=kitchen&p=41844 [menu_order] => 23 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

lak evermatt grafit | dub dymový

Výhľad na dokonalosť.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt grafit | dub dymový

Byt na pražských Vinohradoch je majiteľov splnený sen. je radosť tu žiť a nechať sa unášať perspektívou aj pohľadmi navôkol. Pre Sykoru bola radosť pridať tomuto priestoru nový rozmer – prepojiť mágiu dizajnu s praktickými funkciami pre každodenné využitie. Perfektný byt si zaslúži perfektný interiér. Iba tak sa spoja obe dôležité stránky dohromady. Jedinečná atmosféra miesta a požadovaný životný štýl. Aj tentokrát sa to dokonale podarilo.

Aj tmavé tóny môžu dodať svetlo

Práve kvôli množstvu svetla, ktoré prichádza do bytu z veľkorysej presklenej plochy sa Sykora rozhodol pre tmavý variant kuchynskej linky. Na lakovaných dvierkach je použitý čierny grafit s bezodtlačkovou povrchovou úpravou evermatt. Okrem exkluzívneho vzhľadu ponúka aj dlhú životnosť a odolnosť. Vo varnej zóne, jedálni aj obývačke sú aplikované materiály z dyhy dub dymový – zjednocuje interiér a zároveň mu dodáva nádych domácej exotickosti. Ako keby ste sa vznášali nad plážou, a pritom si užívali pohodlie svojej sedačky. Tmavé odtiene pokračujú aj na pracovnej doske, ktorá je v prevedení Silestone Negro Tebas v mate. Totožný materiál je zároveň za umývacou zónou.

 

Keď je všetko na svojom mieste

Kuchynskú zostavu tvoria vysoké skrine pre uskladnenie potravín. V ľavej časti sa nachádza monoklimatická chladnička doplnená samostatnou mrazničkou s vinotékou. Na ňu nadväzuje rúra na pečenie a ďalší úložný priestor. Všetko je preto po ruke. Aby sa zostava prevzdušnila, sú v nej pridané sklenené skrinky a pre varnú časť vyčlenený ostrovček s indukčnou doskou s integrovaným odsávačom. Ostrovček je zakončený masívnym barom z orechu, ktorý prirodzene oddeľuje aj spojuje kuchynskú a obývaciu časť.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov