WP_Post Object ( [ID] => 11344 [post_author] => 6 [post_date] => 2020-01-11 19:34:37 [post_date_gmt] => 2020-01-11 17:34:37 [post_content] => [2_3_no_1] [fullscreen_img_1] [post_title] => lask lesk biela [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-sykora-top-white-lak-lesk [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-01-30 19:59:48 [post_modified_gmt] => 2022-01-30 17:59:48 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=11344 [menu_order] => 147 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

lask lesk biela

Originálna kombinácia s luxusnými doplnkami.

Úvod / Kuchyne / lask lesk biela

Zaujímavá a originálna biela kuchyňa Top v lesklom laku White v kombinácii s čiernou a zlatou predstavuje čistý design s nadčasovými doplnkami. Zadná zástena z Grafoskla v čiernej RAL farbe opticky svojimi odleskami rozširuje priestor miestnosti. Pracovná doska Ferro Bronzo ladí ako s drevenou podlahou, tak so zlatými doplnkami, ktoré sú originálne, skvele ladia s čiernou farbou a vzbudzujú dojem ešte väčšieho luxusu.

Nezabudlo sa ani na dostatočný úložný priestor, ktorý je vždy potrebný a žiadaný. Horné skrinky sú preto navrhnuté až k stropu miestnosti. Kuchynka je vkusne prepojená s celkovým štýlom celého domu, poskytuje útulné bývanie a predovšetkým funkčne spĺňa akékoľvek požiadavky.

Majitelia tohto domu sú milovníci vína, preto je neoddeliteľnou súčasťou praktická vinotéka, ktorá je uložená z boku kuchynského ostrovčeku, zaberá minimum miesta a aj napriek tomu sa do nej vojde dostatočné množstvo fliaš. Kuchyňa poskytuje veľký pracovný priestor, rozumne rozdeľuje jednotlivé zóny pre umývanie, prípravu a varenie, čo umožňuje pohodlné varenie s minimom zbytočných krokov.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov