WP_Post Object ( [ID] => 11246 [post_author] => 6 [post_date] => 2020-01-11 19:15:12 [post_date_gmt] => 2020-01-11 17:15:12 [post_content] => [gallery_rotate_1] [2_3_no_1] [fullscreen_img_1] [post_title] => Matt biela | Dub sukatý [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-sykora-top-dub-sukaty-2 [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-01-31 15:11:14 [post_modified_gmt] => 2022-01-31 13:11:14 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=11246 [menu_order] => 152 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

Matt biela | Dub sukatý

Čisté línie s vôňou dreva.

Úvod / Kuchyne / Matt biela | Dub sukatý

Kombináciou dubového dreva s priznanými sukmi vykúzlite z každej kuchyne originál, ktorý nikdy neomrzia. Farebné i funkčné spojenie prírodných a bielych tónov, na ktoré je radosť pozrieť. Tu má každá vec svoje miesto, mysleli sme i na ten najmenší detail, aby celkovú kompozíciu, kde hlavným mottom je čistota, harmónia a súlad interiéru s prírodou, ktorá je vďaka preskleným stenám neoddeliteľnou súčasťou domu, nič nenarušovalo.

Praktické rozmiestnenie

Rozloženie jednotlivých zón v kuchyni je navrhnuté tak aby na seba všetky činnosti, ako sú ukladanie vecí, umývanie, príprava a varenie, logicky nadväzovali bez zbytočných krokov naviac. V dobe, keď sa klasické miestnosti prepojujú a menia sa v štýlovo poňatý celok, čelí i kuchyňa mimoriadnym výzvam a všetko musí ladiť do posledného detailu.

Atypický nábytok

Ostré hrany kuchyne dávajú vyniknúť zaobleným operadlám stoličiek od dizajnéra Hans J. Wegnera vyrobené pre spol. Carl Hansen & Søn. Boli navrhnuté v roku 1949 a inspirované čínskymi stoličkami dynastie Ming. Digestor zabudovaný do stropu si vyžiadal vstavanú niku pre skrytie prívodu a nadväzuje na skriňovú časť, čím dodáva pomyselnú korunku tejto kráske, zahalenej do teplých drevitých tónov dubu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov