WP_Post Object ( [ID] => 14436 [post_author] => 11 [post_date] => 2020-03-25 20:22:11 [post_date_gmt] => 2020-03-25 18:22:11 [post_content] => [fullscreen_img_1] [2_3_no_1] [fullscreen_img_2] [post_title] => Lak lesk biela [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-sykora-pure-lak-lesk [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-01-30 19:59:46 [post_modified_gmt] => 2022-01-30 17:59:46 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=14436 [menu_order] => 134 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

Lak lesk biela

Nadčasová, jednoduchá a funkčná.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela

Kuchyňa Sykora Pure Lak Lesk. Luxus s nádychom chladu v jemných a čistých líniách. Ak nedáte dopustiť na moderný štýl, v tejto kuchyni sa snúbi všetko, čo od modernosti očakávate. V dizajnovej kuchyni Sykora Pure Lak Lesk budete variť s radosťou a prehľadom. Výnimočnosť celej zostavy zintenzívňuje barový pult z dubovej dosky. K nemu zvolil náš dizajnér štýlové barové stoličky Calligaris Etoile. Využil ich súčasne aj pri jedálenskom stole Point Diamante, ktorý je jednou z dominánt kuchyne. Samozrejme, tu sú v prevedení pre stolovanie.

Na kuchyňu prirodzene nadväzuje obývacia miestnosť Sykora. Vedená je v rovnakom štýle ako kuchyňa. Pre odkladanie vecí slúžia skrinky v antracitovom prevedení. Posedenie pri káve alebo hranie spoločenských hier spríjemňuje konferenčný stolík Calligaris Bridge od talianskeho výrobcu nábytku Calligaris.

 

Pre plnohodnotnú a pohodlnú prácu zabudoval do kuchyne vstavané spotrebiče nemeckej značky Siemens a komínový odsávač pár Faber. Všetky ingrediencie a celý proces prípravy jedla robia domáci na pracovnej doske Silestone Marengo. Kvalitná pracovná doska vyrobená z prírodného kremeňa zaručuje stabilnosť, pevnosť a odolnosť. Doska nemá póry, preto ak by ste aj rozliali kávu, červené víno či čaj, nezostanú na nej žiadne škvrny.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov