WP_Post Object ( [ID] => 11314 [post_author] => 6 [post_date] => 2020-01-11 19:29:57 [post_date_gmt] => 2020-01-11 17:29:57 [post_content] => [gallery_rotate_1] [2_3_no_1] [fullscreen_img_1] [post_title] => Matt biela [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-sykora-lak-mat [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-01-31 14:42:52 [post_modified_gmt] => 2022-01-31 12:42:52 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=11314 [menu_order] => 148 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

Matt biela

Netradičná kuchyňa pre novú inšpiráciu.

Úvod / Kuchyne / Matt biela

Neobvyklé riešenie tejto kuchyne môže byť pre mnohých inšpiráciou. Pomôcky k vareniu je nutné mať z praktického hľadiska pekne po ruke. To ale neznamená, že nemôžu byť úhľadne upratané. Táto kuchynka ponúka šikovné riešenia. Kuchynská linka sa skladá z dvoch kuchýň.

 

Dve kuchyne v jednej

Hlavná viditeľná a malá nenápadná uzavretá kuchynka, do ktorej sa dajú schovať všetky pomôcky potrebné k vareniu a pritom nemusia byť na prvý pohľad všetky viditeľné. Hlavná kuchyňa je minimalistická, kuchynská linka je z bieleho matného skla. Čistý dizajn umocňujú nenápadné zafrézované úchytky exclusive. Bielej farbe kontrastuje obloženie z Neolitu Basalt black, z ktorého je i pracovní doska v oboch kuchyniach. Z rovnakého materiálu je obalený i kuchynský ostrovček na ktorom je masívny drevený bar, ktorý slúžil predovšetkým k príjemným spoločným rodinným raňajkám. Na spodný sokel kuchynskej linky je použitý rovnaký materiál ako na podlahu. Kuchyňa sa tak spojuje v jednotný celok, pôsobí odľahčene ako by sa vznášala nad zemou.

Návšteva viac neprekvapí

Zadná malá kuchyňa slúži k príprave jedla, dobre sa udržuje a je v nej všetko blízko po ruke. Prevedenie je z matného bieleho laku s úchytkami top v bielej farbe a pracovná doska z Neolit keramika. Zástena je zhotovená z bieleho matného skla. Výhodou posuvných sklenených dverí je ich praktickosť, keď v prípade menšieho neporiadku stačí iba zavrieť dvere, celá miestnosť pôsobí zrazu čisto, luxusne a návšteva môže nerušene prísť.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov