WP_Post Object ( [ID] => 11274 [post_author] => 6 [post_date] => 2020-01-11 19:23:51 [post_date_gmt] => 2020-01-11 17:23:51 [post_content] => [fullscreen_img_1] [2_3_no_1]   [post_title] => Betón perleťový sivý | Cognac [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-sykora-beton-cognac [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-01-31 14:54:35 [post_modified_gmt] => 2022-01-31 12:54:35 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=11274 [menu_order] => 150 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

Betón perleťový sivý | Cognac

Útulná. Úchvatná. Úžasná.

Úvod / Kuchyne / Betón perleťový sivý | Cognac

Kuchynská linka vo farbe betónu vyzdvihne originalitu Vášho domova. Je skvelým prostriedkom k docieleniu architektonické svojráznosti a naviac dokáže potlačiť monotónnosť a uniformitu. Použitie betónu v interiéri sa stalo dizajnovou záležitosťou, spolu s ďalšími prvkami zariadenia interiéru vytvára krásne kontrasty.

 

Originalita u vás doma

Praktickými pomocníkmi v kuchyni sú spotrebiče Siemens, hlavne kombinovaná parní rúra podčiarknutá „cognacovým rámom“ a luxusný kávovar. Odsávanie je vyriešené stropným odsávačom Faber zasadeným do odsadeného stropného podhľadu, ktorý dotvára celý priestor. Mnohé možnosti betónu  dozaista ešte neobjavené a zatiaľ netušíme, čím všetkým nás betón v budúcnosti ešte prekvapí.

Betónová kuchyňa nemusí byť chladná

Betón je materiál svojim charakterom skôr studený a tak sa dobre hodí k prírodnému materiálu. Kombinácia Betónu Pearl Grey s drevodekorom Dub Straight Cognac dáva kuchyni moderný teplý vzhľad. Niekomu môže betón pripadať príliš strohý a hrubý, inému elegantný a čistý. Je však jasné, že si svoju obľubu už získali. Pracovná doska je Betón tmavý, úchytky TOP, zafrézované osvetlenie v teplom odtieni. V tomto priestore bolo treba vyriešiť širokú stenu tak, aby nepôsobila nudne, čo bolo vyriešené predradením vežových skríň a kontrastom materiálov.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov