lak matt biela | dub kartáčovaný

Osobitý espirit.

Úvod / Kuchyne / lak matt biela | dub kartáčovaný

Prírodné materiály, obľúbené jednoduché línie a čistý provensálsky štýl, to je voľba, ktorá jednoznačne nabije každý domov pozitívnou energiou.

Už pri letmom nahliadnutí do kuchyne Provance Style zažívate pocit, že ste sa ocitli na vidieku uprostred teplého leta. V tejto kuchyni má všetko svoje miesto, usporiadanie je podriadené premysleným pravidlám, ktoré umocňuje funkčnosť priestoru. Hlavné slovo v tejto kuchyni vedú prírodné materiály – nápaditá dyha dubu drásaného efektne vyniká v kombinácii s lakovanými bielymi plochami, ktoré dominujú interiéru. Vystúpený barový pult, tvorený pracovnou doskou, nám efektívne zväčšuje pracovnú plochu.

 

Nádych tradície

Celkový efekt sa ukrýva v detailoch. Práve vďaka drobnostiam, ktoré ihneď upútajú pozornosť, získava kuchyňa dušu. Provance Style je aj o nádychu tradície. Pri navrhovaní treba dbať na hrejivosť skutočného domova a nádych ľudskosti, aby sme dosiahli želaný výsledok. V kombinácii s vhodne zvolenými spotrebičmi sa dá dosiahnuť dokonalá súhra, ktorá lahodí oku i duši. Vytvorte si kuchyňu, v ktorej sa budete cítiť príjemne a príprava chutného obeda alebo rýchlej večere pre vás nebude len nepríjemnou povinnosťou.

Kuchyňa ako každodenné miesto stretnutí

Kuchyňa sa považuje za srdce celého domu už od nepamäti. Je miestom, kde sa stretáva celá rodina, kde trávime voľný čas, varíme, diskutujeme a stretávame sa. Deň v nej začíname voňavou kávou a výživnými raňajkami a večer, keď sa vraciame po celom dni domov, si v nej užívame spoločné chvíle pri večeri.

 

Obráťte sa na nás

Naši odborní návrhári vám ochotne pomôžu pri zostavovaní a realizácii vašich predstáv. Pomôžu vám nie len so samotným návrhom kuchynskej linky, ale taktiež poradia, aké zvoliť doplnky a detaily aby bola kuchyňa skutočným srdcom vášho domova. Neváhajte a navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Nitre či Trenčíne. A ak túžite po kúsku francúzskeho provensálska u vás doma, tak kuchyňa Provance Style od Sykoru je pre vás jasnou voľbou.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov