WP_Post Object ( [ID] => 5006 [post_author] => 11 [post_date] => 2017-09-19 08:36:04 [post_date_gmt] => 2017-09-19 06:36:04 [post_content] => [2_3_no_1] [fullscreen_img_1] [post_title] => lak lesk magnólia | noble [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-noble-novinka-20172018 [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-02-04 13:24:10 [post_modified_gmt] => 2022-02-04 11:24:10 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => http://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=5006 [menu_order] => 175 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

lak lesk magnólia | noble

Vzor pre ostatých, štandard pre vás.

Úvod / Kuchyne / lak lesk magnólia | noble

Nemusíte sa dlho obzerať, aby ste vedeli, že názov Noble skutočne sedí. Exkluzívny dekór orechovej dyhy s vytlačeným vzorom doslova vyžaruje eleganciu a noblesu. LED osvetlenie zdôrazňuje mysteriózny pôvab jednotlivých liniek. Pracovná doska z jedného bloku žuly v prevedení Jatoba Brown prepadá cez hranu ostrovčeka až k podlahe. Pozeráte sa na kuchyňu, ktorá sa dotýka zeme a hviezd súčasne.

Žulová doska ako oltár kuchyne

Nepopierateľný kus prírody uprostred moderných technológii. Vyzerá ako plátno abstraktného maliara, pôsobí ako zhromaždenie živlov. Luxusná žulová doska s jedinečnou žilou predstavuje zlatý rez v dizajne zostavy. Vychádza z pracovného ostrovčeka cez umývaciu časť a pokračuje až do zásteny nad varným centrom, pričom dosahuje hrúbku 4 centimetre.

Kompletné umývacie centrum v jedom dreze

V tejto zostave nič nie je obyčajné, a platí to aj pre nerezový drez Etagon. Jeidné, čo je na ňom bežné, sú jeho rozmery. Vo vnútri sa ale nachádzajú variabilné pohyblivé držiaky a intefrovaný schodík, ktorý zvyšuje komfort a ponúka funkčný priestor naviac. Nechajte sa príjemne prekvapovať každý deň.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov