WP_Post Object ( [ID] => 429 [post_author] => 1 [post_date] => 2016-03-20 17:45:16 [post_date_gmt] => 2016-03-20 15:45:16 [post_content] => [fullscreen_img_1]     [2_3_no_1] [post_title] => lak lesk kashmir [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-natural-kashmir [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-02-08 09:24:59 [post_modified_gmt] => 2022-02-08 07:24:59 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => http://test.tomashalo.com/?post_type=kitchen&p=429 [menu_order] => 265 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

lak lesk kashmir

Kus čistej prírody u vás doma.

Úvod / Kuchyne / lak lesk kashmir

Jedným z trendov súčasnosti je návrat k prírode. Objavte ho v podobe masívneho dreveného pultu, ktorý na seba strhne všetku pozornosť a pritom zostane tak nenútene jednoduchý. Práve ten je základným kameňom kuchyne Lak Lesk Kashmir. Kúsok čistej prírody vo vašej kuchyni vám zabezpečí pocit útulnosti a pohodlia, aký ste ešte necítili. Kombinácia lesklej lakovanej kuchyne so zafrézovanými úchytkami a keramickou pracovnou doskou je ozvláštnená grafosklom s prírodným motívom stromu. Príliš odvážne? Vôbec nie! Dizajnérom tejto kuchyne je príroda sama, tak ju nechajte vyniknúť.

 

   

Na celý život

Niektoré hodnoty sú večné, k niektorým trendom sa opakovane vraciame a niečo z našich domácností nikdy nevymizne. V tomto duchu pracujú aj dizajnéri kuchýň Sykora. Spoľahnite sa na dlhoročné tradície, najmodernejšie technológie, cit pre farebné a materiálové kombinácie, ktoré overil čas a najmä skúsenú ruku odborníkov. Dokážu všetko, od prvotného návrhu až po realizáciu a finálne doladenie doplnkami. Poodhaľte im svoje predstavy a vydajte sa na cestu za svojou vysnívanou kuchyňou.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov