Lak lesk sivá

Dva odtiene sivej, 50 odtieňov úsmevu.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk sivá

Sivá farba už dávno nie je nenápadná a jednoducho prehliadnuteľná. Vysoké skrine s lakovanými dvierkami v dokonalom lesku, kde sa skĺbili dva odtiene šedej, vám rozhodne nikdy nezovšednie. Sivá je nová čierna. Kuchyňa s veľkoryso riešeným odkladacím priestorom, policami a zástenou z dyhy, ktorá je vyrobená z dubu sukatého, je umiestnená vľavo od vstavanej zóny so spotrebičmi, rozširuje solitér s drezom a varnou doskou.

NADČASOVÁ DREVINA

Nepravidelná kresba, viditeľné uzly, odolnosť a pevnosť. To sú vlastnosti dreviny, ktorá stopercentne stojí za pozornosť. Dyha v prevedení dub sukatý, ktorá je použitá na zástenu, je hrdinom kuchýň a dodáva im nádych nadčasovosti a elegancie. Veľmi dobre sa kombinuje s ostatnými materiálmi. Upúta pozornosť a srdce kuchyne doslova zahreje.

Ostrovček, v ktorom je všetko, čo potrebujete

Veľkorysá plocha ostrovčeku združuje odpovede na všetky vaše potreby. Na jednej ploche tu získate umývaciu časť, varnú dosku aj dostatok miesta na prípravu jedla. Keramická doska Bacal Black prechádza do dreveného baru z dubového masívu.

Čistý dizajn, dokonale ukryté úchytky

Nenápadné zafrézované úchytky zo zadnej strany dvierok dávajú kuchyni ničím nerušený čistý dizajn s nádychom tajomstva. Vodorovné a zvislé uchopenia podľa požiadaviek zákazníka v tom najprecíznejšom prevedená neuberá na praktickosti.

STÔL SYKORA

Nedeľný obed alebo brunch s rodinou pri masívnom dubovom stole v pohodlí domova. Džbán s vodou, taniere plné jedla a horúce hrnce, ktoré môžete bez obáv položiť na stôl. Premyslená štruktúra kuchýň Sykora sa odráža v interiéri. Stôl s dubovými nohami a keramickou doskou, z totožného materiálu ako je tá pracovná, sa ľahko udržiava a vy si môžete bez obáv užívať hodovanie. Kombinácia šedého čalúnenia stoličiek tvorí vyrovnaný pár s dubovým stolom.

PRIPOJENIE VŽDY PO RUKE

Rozvášniť svoje kulinárske zmysly okolo priestranného ostrovčeka prístupného zo všetkých strán už nie je nemožné. V zákutiach ostrovčeka môžete pestovať bylinky alebo kvety. Zároveň sú pod nerezovým krytom ukryté elektrické zásuvky. Neprekážajú a odhalia sa vám len vtedy, keď ich budete potrebovať. Stačí obyčajné pootočenie a všetko je opäť „upratané“.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov