WP_Post Object ( [ID] => 18282 [post_author] => 6 [post_date] => 2020-07-10 13:07:40 [post_date_gmt] => 2020-07-10 11:07:40 [post_content] => [2_3_no_1] [gallery_rotate_1] [2_3_no_2] [post_title] => lak Evermatt biela [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => kuchyna-evermatt-white [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-01-31 10:31:26 [post_modified_gmt] => 2022-01-31 08:31:26 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://www.domosskuchyne.sk/?post_type=kitchen&p=18282 [menu_order] => 131 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

lak Evermatt biela

Ako žiadna iná.

Úvod / Kuchyne / lak Evermatt biela

Prvé, čo si na tejto kuchyni všimnete, že ako kuchyňa nevyzerá. Dizajnová galéria? Reprezentatívne štúdio? Nikde žiadne spotrebiče, dokonca aj drez chýba. Stačí ale jedno rozhodnutie a všetko je inak.

NADŠTANDARD V ŠTANDARDE

Atypické je tu všetko. Od ostrovčeka z Polystonu, ktorý kopíruje pôdorys samotného domu, je zapustený do základov a pôsobí ako záchytný stredobod, odkiaľ dirigujete všetko dianie okolo. Až po nekonečné biele plochy, ktorých čisté línie lahodia oku a doslova vás nabíjajú pozitívnou energiou. Máte chuť sa ich celú dobu dotýkať – čo pokojne môžete. Vďaka prevedeniu evermatt v bielom laku na nich nie sú vidieť odtlačky prstov. Táto kuchyňa od začiatku pôsobí tým najčistejším dojmom a tak to i zostane.

Na druhý pohľad

Z luxusného priestoru sa rázom stane komfortné miesto k vareniu. Letmým dotykom otvoríte špeciálnu Hawa skriňu, ktorej dvierka sa elegantne zaparkujú do strany a sprístupnia vám mikrovlnnú aj teplovzdušnú rúru. A keby iba to – jedna zo skríň v sebe skrýva vchod do tajnej miestnosti určenej ku skladovaniu potravín a príprave jedla. Táto zostava je príjemných a užitočných prekvapení plná.

Umývacie centrum

Keramický kryt na pracovnej doske prekrýva drez a udržuje hladký dizajn kuchyne. Po jeho odstránení sa vysunie batéria a pred vami je veľkorysé umývacie centrum.

 

PREMYSLENÁ RADOSŤ

Varné centrum pod horizontálnym oknom so skrytým drezom je položené na keramickej doske z Polystonu, ktorá je použitá i na ostatné pracovné plochy. Priamo nad varnou doskou sme potom umiestnili stropný odsávač, samozrejme v bielom. Spodné skrinky obsahujú organizér a zásuvky, v ktorých má každá kuchynská pomôcka svoje presné a ľahko dostupné miesto. Po celej dĺžke úchytiek sa nachádza LED osvetlenie. Vysoké, hladké skrine sú zakončené vstavaným krbom – pretože táto zostava nie je iba na varenie, ale na dokonale premyslený život so spustu radostí a potešením.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov