lak matt čierna | dub starý

Spojenie starého s novým

Úvod / Kuchyne / lak matt čierna | dub starý

Uchopili sme dedičstvo našich prarodičov. 150 rokov staré dubové trámy narezané na pláty uchovávajú spomienky v modernej kuchyni, dôležitom dejisku rodinných rituálov. Moderný vzhľad matného laku zvýrazňuje toto dedičstvo.

Pomôžeme vám

Naši odborní návrhári vám ochotne pomôžu pri zostavovaní a realizácii vašich predstáv. Pomôžu vám nielen so samotným návrhom kuchynskej linky, ale taktiež poradia, aké zvoliť doplnky a detaily aby bola kuchyňa skutočným srdcom vášho domova. Neváhajte a navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Nitre či Trenčíne.

Malý priestor, veľa komfortu

Kuchyňa zaujme svojou funkčnosťou. Nie je príliš veľká, ale ukrýva v sebe všetko potrebné. Toto pracovisko šikovnej gazdinky poskytuje tie najmodernejšie spotrebiče, ktoré sú potrebné pre varenie, pečenie, umývanie alebo pre spríjemnenie voľných chvíľ, dobrou kávou z kvalitného kávovaru. Aby bolo dielo dokonalé sú tu ukryté aj dve potravinové skrine, výsuvná aj priestranná rohová so systémom Lemans. Kuchyňa je moderná i tradičná, vhodná na vidiek aj do veľkomesta. Elegancia vynikne aj pre loftové bývanie, ktoré sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou a ozdobou. Kuchyňu si zamiluje celá rodina aj vaši priatelia.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov