lak matt kashmir | dub dymový

Jemný kašmír a tmavá hnedá.

Úvod / Kuchyne / lak matt kashmir | dub dymový

V tomto priestore sú industriálne prvky nadčasovo prepojené s tradičnými a vytvárajú tak dokonalý súlad. Nechajte sa unášať nadčasovými kombináciami materiálov, ktoré lahodia oku a vytvárajú dizajnový, praktický a príjemný priestor pre celú rodinu.

Nechajte to na nás

Kuchyňa je na celý život. Zverte ju preto do rúk odborníkom. Spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu, skúsených návrhárov a cit, vďaka ktorému pretavia vaše predstavy do značkovej reality a s full­servisom od návrhu až po realizáciu. Naši špičkoví návrhári vám pomôžu nie len so samotným návrhom kuchynskej linky, ale taktiež poradia, aké zvoliť doplnky a detaily, aby bola kuchyňa skutočným srdcom vášho domova. Neváhajte a navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Nitre či Trenčíne.

Kombinácie, ktoré dokonale ladia

V tejto zostave hrajú rolu dva nápadité farebné odtiene – jemná kašmírová a tmavá hnedá dubu dymového. Všetko ostatné je im poriadené a výsledok je mimoriadne pôsobivý. Efekt násobí zaujímavý kontrast vznikajúci medzi rovnými matnými plochami a členitým povrchom dvierok, ktorý evokuje charakter masívneho dreva. Zástena, ktorou presvitá svetlo z vedľajšej chodby, je vyrobená z pieskovaného skla. Tento vizuálne nápaditý prvok vnáša do interiéru závan luxusu, ale zároveň umožňuje tlmenému svetlu preniknúť do miestnosti.

 

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov