Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / Walk-in sprchové kúty Escura: Dokonalý komfort

Walk-in sprchové kúty Escura: Dokonalý komfort

Walk-in sprchové kúty prinášajú do kúpeľní pohodlie, trendovosť a nezameniteľný pocit slobody. Potešia milovníkov dizajnu, minimalizmu a čistých tvarov.

Čo je to walk-in sprchový kút?

Walk-in sprchový kút nie je nič iné ako sprchový kút bez dverí. Vďaka vhodne zvolenému dizajnu a správnemu umiestneniu dokáže premeniť sprchovanie na úžasný zážitok. Priestor kúpeľne je využitý na maximum, nič vás neobmedzuje a je dokonca mimoriadne vhodný aj do domácností s nutnosťou bezbariérového vstupu alebo pre starších ľudí. 

Ak si radi vychutnávate sprchovanie vo dvojici, toto riešenie je pre vás ako stvorené. Pevné steny a tvrdené sklo zaručujú bezpečnosť, čisté línie zase svetlosť a priestrannosť. Walk-in sprchové kúty môžete doplniť zapustenými vaničkami, prípadne iba žľabom, čím kúpeľňu pretvoríte na otvorený wellness raj.

Walk-in sprchový kút Escura

Walk-in sprchový kút Escura

Dizajnové sprchové kúty Walk-in umožňujú pohodlný vstup a bezpečné používanie všetkými vekovými kategóriami. Značka SanSwiss ponúka walk-in sprchové kúty vo viacerých produktových líniách – napríklad PUR, ANNEA či TOPLINE. K najčerstvejším novinkám patrí línia ESCURA.

SanSwiss Escura – funkčný dizajn

Ostré línie typového radu Escura vyniknú v modernej minimalistickej kúpeľni, ktorej majitelia si potrpia na čistotu tvarov, bezpečnosť a jednoduchú údržbu. Jednokrídlové otváranie dverí zo 6 milimetrového bezpečnostného tvrdeného skla dotvára funkčnosť a prepracovanosť tohto dizajnového radu.

Viac informácií o riešeniach walk-in získate priamo v kúpeľňových štúdiách DOMOSS. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na