Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / Umývadlo Artis od Villeroy & Boch: Vpustite do kúpeľne umenie

Umývadlo Artis od Villeroy & Boch: Vpustite do kúpeľne umenie

Dizajnové umývadlo môže mať rôzne podoby. Od originálneho umeleckého kúsku, s ktorým vďaka jeho výstrednosti nedokážete zladiť žiadne doplnky až po neuveriteľne premyslený minimalizmus, ktorý nechá vyniknúť vašu osobnosť. Tenkostenné umývadlo Artis značky Villeroy & Boch je presne tá druhá možnosť. Čistá, prepracovaná, nadčasová.

Nekonečne jemné línie

Prémiové umývadlá Artis vás očaria delikátnymi tvarmi a možnosťou výberu 17 farebných odtieňov. Páči sa vám ružové zlato? Alebo mentolová zelená? Aj nám! Navyše s kombináciou rôznych tvarov si vyskladáte kúpeľňu dokonale reflektujúcu vaše predstavy.

Artis od Villeroy & Boch

Rôzne tvary umývadiel do kúpelne

Preferujete hranaté tvary? Alebo máte kúpeľňu zariadenú v romantickom štýle plnom oblých línií? Na tom nezáleží, Artis sa vám prispôsobí.

Tvary umývadiel Artis

 

 

Vybrať si môžete z oválneho, okrúhleho, štvorcového alebo obdĺžnikového umývadla. Informácie o presných rozmeroch a požiadavkách na inštaláciu vám ochotne poskytnú naši dizajnéri v jednom zo štyroch kúpeľňových štúdií DOMOSS po celom Slovensku.

Titan Ceram: Tenké, no mimoriadne pevné

Hrana umývadla Artis je hrubá iba 8 milimetrov. Aj napriek tomu je mimoriadne pevné a odolné. Môže za to Titan Ceram. Materiál vyvinutý priamo značkou Villeroy & Boch, ktorý je ako stvorený pre jemné kúpeľňové línie, ktoré musia zároveň spĺňať prísne nároky bezpečnosti a stálosti.

Artis od Villeroy & Boch

Tipy dizajnérov:

 •  Umývadlá Artis sa perfektne hodia k nábytku zo série Legato
 • K dispozícií máte 5 neutrálnych odtieňov a 12 ďalších farebných prevedení v odtieňoch modrej, žltej, ružovej či zelenej.
 • Základné farby sú inšpirované harmóniou Paríža v rôznych ročných obdobia z pera nemecko-dánskej dizajnérky Gesy Hansen.

Kúpeľňové štúdiá DOMOSS patria k oficiálnym predajcom značky Villeroy & Boch na Slovensku. Zastavte sa v jednom zo štyroch štúdií v Piešťanoch, v Bratislave či v Trnave. Ich zoznam a adresy nájdete TU.

Sledujte nás aj na Facebooku.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na