Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / NOVINKY z výstavy CERSAIE 2017: Aké sú trendy 2018 vo svete kúpeľní?

NOVINKY z výstavy CERSAIE 2017: Aké sú trendy 2018 vo svete kúpeľní?

Každý rok sa v talianskej Bologni stretne špička svetového kúpeľňového dizajnu na výstave CERSAIE. Najvychytenejšie značky 25 až 29. septembra 2017 predstavili svoje horúce novinky, dizajnéri spoznali najnovšie trendy a celý event sa zmenil na oslavu kúpeľňoveho dizajnu.

Už tradične nemohli chýbať ani zástupcovia našich kúpeľňových štúdií. Aby ste mali istotu, že pri našej návšteve si môžete vyberať z najaktuálnejších noviniek, špičkových technológií a priniesť si domov najnovšie svetové trendy.

Veľkoformátové obklady udávajú trendy

Najvýraznejším trendom nasledujúcej sezóny budú veľkoformátové obklady. A ak spomíname veľkosť, myslíme tým naozajstný kus precíznej práce – obklady a dlažby vďaka najnovším technológiam spoľahlivo dosahujú rozmery 120 x 260 centimetrov a poskytujú tak skutočne dokonalý pôžitok z dizajnu.

Novinky Cersaie 2017

Mestské kúpeľne

Materiály na báze cementu a kamennej drviny si už postupne vyšliapali cestu do mnohých kúpeľní. Urban dizajn v kombinácií s prírodnými farbami, naturalizmom a priznanou láskou k surovým materiálom sa hodí predovšetkým do dynamických mestských kúpeľní. Teraco obklady a cementové dlažby postupne plynule prechádzajú aj do ďalších častí interiéru.

Novinky Cersaie 2017

Mramor v kúpeľni

Je luxusný, každý kúsok jedinečný a farebne dokonale prispôsobiteľný. Mramor je voľbou číslo jeden nielen v kúpeľniach, ale aj v celom interiéri. Ponúka široké možnosti odtieňov od bielej, po hnedú až po exkluzívnu čiernu.

Spoznajte svetové novinky priamo do našich dizajnérov v jednom zo štyroch kúpeľňových štúdií po celom Slovensku. Navštívte nás.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na