Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / Novinky DURAVIT: Čisté línie a toaleta, ktorá stráži vaše zdravie

Novinky DURAVIT: Čisté línie a toaleta, ktorá stráži vaše zdravie

Už 200 rokov ponúka výrobca sanitárnej keramiky a kúpeľňových riešení – DURAVIT, špičkové produkty pre najnáročnejších klientov. Pri príležitosti výstavy ISH, ktorá sa pravidelne každé dva roky koná vo Frankfurte, predstavili opäť dychvyrážajúce novinky.

Kúpeľňové štúdiá DOMOSS sa vždy snažia ponúknuť svojim klientom to najlepšie, čo súčasný trh ponúka. Práve preto sme novinky od Duravit predstavili aj na slovenskej verzii výstavy, na ISH SK MyBath 2017 v piešťanskom Kursalóne. Ak si zariaďujete kúpeľňu svojich snov a hľadáte nadčasové riešenie, prvotriednu kvalitu, spoľahlivé materiály a dizajn, ktorý na seba strhne všetku pozornosť, zoznámte sa s novinkami od Duravit.

Duravit LUV: Jemnosť a ženskosť v kúpeľňových riešeniach

Dánska dizajnérka Cecilie Manz sa postarala o očarujúce ženské riešenie umývadiel a kúpeľňového nábytku zo série Duravit LUV. Už na prvý pohľad odhalíte inšpiráciu z minulosti, z čias, kedy sa na hygienu využívali okrúhle misy a umývadlá umiestnené na drevených skrinkách či stolíkoch. Ceciline riešenie prepája minulosť so súčasným dizajnom, severský minimalizmus s jemnými líniami a oblými hranami, ktoré zvádzajú na dotyk. Dovolíme si tvrdiť, že LUV je jedna z najvydarenejších sérií od DURAVITu a predpovedáme jej žiarivú budúcnosť.

Duravit LUV

Duravit Vero Air: Ľahkosť, ktorú si zamilujete

V roku 2001 Duravit predstavil sériu Vero. Okamžite si získala priaznivcov a našla si cestu do tisícok kúpeľní po celom svete. V našich kúpeľňových štúdiách ju dizajnéri použili v desiatkach kúpeľní spokojných klientov. V roku 2017 nastal čas na refresh. Séria získala pomenovanie Vero Air, označujúce jej neuveriteľnú ľahkosť a vzdušnosť. Línie tejto série sú hranaté, čisté a neuveriteľne tenké. Dizajnéri doplnili Vero Air technológiou C-bonded. Je to jedinečná patentovaná technológia, ktorá dokáže spájať prvotriednu keramiku s nábytkom bez viditeľných spojov. V sérií Vero Air nájdete aj prvý závesný hranatý klozet s Duravit Rimless technológiou. Ide o klozet s bidetom, ktorý zabezpečuje optimalizovaný hygienický oplach spĺňajúci medzinárodné štandardy. Prečítajte si viac o technológii Rimless TU. 

Duravit Vero Air

Duravit Bio Tracer WC: Toaleta, ktorá dohliadne na vaše zdravie

Bio Tracer je toaleta od Duravitu, ktorá si zaslúži označenie WC budúcnosti. V dnešných časoch, kedy sú na nás kladené vysoké nároky, žijeme v strese a neustále sa niekam náhlime, snažíme sa nájť často útočisko v zdravom životnom štýle. Práve ten nám pomáha získať silu na plnenie pracovných povinností a zvládanie starostlivosti o domácnosť a rodinu. Toaleta Bio Tracer dohliadne na vaše zdravie úplne pohodlne. Zo vzorky moču, ktorú odoberie, vďaka prepojeniu s mobilnou aplikáciou pomocou testovacieho prúžku zanalyzuje rôzne hodnoty: počet bielych krviniek, hladinu cukru či bielkovín, atď. Údaje zašle do vášho smartfónu aj s upozornením, ktoré hodnoty sa odlišujú od normálu. Následne môžete údaje konzultovať s lekárom či upraviť tréningový plán alebo stravovanie podľa zistených hodnôt. Po použitý sa celý mechanizmus automaticky vyčistí destilovanou vodou a je pripravený na ďalšie použitie.

Novinky od Duravitu môžete privítať aj vo svojej kúpeľni. Obráťte sa na odborníkov z kúpeľňových štúdii DOMOSS a dohodnite si osobnú konzultáciu. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na