Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / Naučte sa, ako sa správne starať o bielizeň

Naučte sa, ako sa správne starať o bielizeň

To, v akom stave vám vydrží vaše obľúbené oblečenie, nesúvisí iba s kvalitou samotného textilu. Dôležitá je správna starostlivosť o bielizeň. Keďže nám záleží na našich zákazníkoch, pripravili sme pre nich v kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu DOMOSS v Trnave workshop s Janou Krajčovičovou z Miele Slovensko.

V kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu DOMOSS v City Arene v Trnave sme v novembrový podvečer privítali Janu Krajčovičovú z Miele Slovensko, ktorá pozvaným klientom ukázala, ako sa majú správne starať o bielizeň. Vybrali sme aj pre vás zopár tipov, ktoré vám uľahčia domáce práce.

Výber správnej práčky

Nezáleží na tom, či periete výnimočne alebo máte malé deti a práčka u vás beží prakticky stále. Pri výbere práčky by ste mali zohladniť základné parametre – objem bubna, spotrebu vody a elektrickej energie. intuitívnu obsluhu a topmoderné technológie, ktoré sú vyvinuté na to, aby vám ušetrili čas aj starosti. Najnovšie modely Miele viete obsluhovať aj pomocou smartfónu či tabletu. Asisten prania vám poradí, aký je najvhodnejší program podľa druhu a farby textílií.

Perte a sušte ekologicky

Nie každý má možnosť sušiť bielizeň na čerstvom vzduchu. V dnešných časoch, keď potrebujeme mať všetko okamžite, je sušička veľkým pomocníkom. Navyše, ak sušíte bielizeň vo vnútri na sušiakoch a radiátoroch, pri nadmernom používaní pracích prostriedkov a aviváže (ak si ich dávkujete sami) sa do ovzdušia môžu dostávať dráždivé látky, ktoré sú nebezpečné najmä pre alergikov a malé deti. Bielizeň nikdy nesušte v miestnosti, kde spíte!

Zodpovedný prístup k životnému prostrediu by mal byť automatický. Moderné série Miele dokážu prať úspornejšie až o 40 % v porovnaní s triedou A+++. A dokonca aj za menej ako tri hodiny. 

Pohodlná obsluha

Skvelou výhodou u práčok Miele je automatické dvojfázové dávkovanie pracích prostriedkov s revolučným dvojfázovým systémom TwinDos. Vďaka premyslenej technológii práčka spotrebuje presne toľko prostriedku, koľko potrebuje na to, aby bola bielizeň čistá a svieža. Môžete si tiež vybrať kapsulový systém, ktorý dávkuje pracie prostriedky pomocou preddávkovaných kapsúl.

Menej žehlenia

Moderné práčky s voštinovým bubnom vyhladzujú textílie už pri samotnom praní. Odevy sa vďaka dizajnu neodierajú o kovové časti, ale kĺžu popri stene bubna, vďaka čomu sa vlákna textilu nepolámu a zostanú dlho krásne. Navyše, ak bielizeň vysušíte v sušičke, vyhladia sa už tam horúcou parou.

Chcete byť súčasťou DOMOSS rodiny a dostávať pravidelne dobré rady? Prihláste sa do nášho newslettera v spodnej časti stránky. Ak máte konkrétnu otázku alebo plánujete rekonštrukciu kuchyne či kúpeľne, vyberte si štúdio najbližšie k vášmu domovu a kontaktujte nás prostredníctvom formulára, mailom, telefonicky alebo nás navštívte osobne.

Kúpou spotrebiča či novej kuchyne sa starostlivosť o zákazníka v obchodných domoch, kuchynských a kúpeľňových štúdiách DOMOSS nekončí. Okrem záručného a pozáručného servisu ponúkame špičkové služby dizajnérov, rady odborných predajcov, odborné poradenstvo značiek z nášho sortimentu, predaj doplnkového tovaru ą(prípravkov na pranie, kapsúl do kávovarov, …) a podobne.

Tešíme sa na vašu návštevu v kuchynských a kúpeľňových štúdiách DOMOSS.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na